× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Мій вибір не змінився з першого туру”: мер Вінниці проголосував разом з дружиною. ФОТО

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов разом з дружиною сьогодні об 11:00 проголосував на виборчій дільниці №36 в Пирогово. 

Мер Вінниці після привітань з журналістами зайшов до виборчої дільниці й швидко отримав бюлетень – черг на дільниці не було.

 

Дорогою до кабінки для голосування стався казус: один з операторів випадково ледь не перевернув кілька виборчих урн, однак вони встояли. Міський голова перебував у кабінці недовго – за кілька секунд він вже опустив бюлетень у виборчу урну одночасно з дружиною.

На запитання журналістів, про що думав міський голова під час голосування, Сергій Моргунов відповів: “Я думав про відповідальність. Будь-які вибори для кожного українця – момент відповідальності. І не лише за себе, але й за своїх батьків і за своїх дітей, за їхнє майбутнє. Люди мають подумати і визначитися, який буде напрямок руху держави, як буде розвиватися економіка. Мій вибір не змінився з першого туру. Це також відповідальний момент для мене, як і для всієї України”, – сказав міський голова.

Вже о 13:00 на дільниці в школі №10, що на вулиці Андрія Первозванного, очікується голосування Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Фото Андрія Завертаного

Читайте також: Вибори Президента України на Вінниччині. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору