× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Металеве серце України: вінничанина знову визнали кращим ковалем країни. ФОТО, ВІДЕО

У Рівному впродовж 25-26 серпня тривав VII Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Металеве серце України». На ньому свої вміння демонстрували ковалі зі всієї України й не тільки, але вінничанин Руслан Бойчук виявився кращим – він здобув дві головні нагороди.

У сюжеті телеканалу «ВІТА» йдеться, що майстер переміг на «Металевому серці» з триголовим драконом  «Джагернаутом», що тягне віз із бочкою та чумаком.

– Темою цього фестивалю був «Чумацький шлях», – пояснив Руслан Бойчук. – І замість волів, які мали б тягнути (віз – ред.), ми зробити триголового дракона. Так, щоб була маленька родзинка.

У повідомленні йдеться, що ця композиція так припала до душі учасникам і відвідувачам фестивалю, що її автор отримав дві головні нагороди конкурсу: перше місце за результатами голосування ковалів і приз глядацьких симпатій.

Там також зазначили, що Руслан Бойчук уже викував для кубків спеціальну поличку, адже призи фестивалю «Металеве серце України» здобуває третій рік поспіль. У 2016-му перше місце йому приніс рак-світильник, а в 2017-му приз глядацьких симпатій та друге місце посіла робота «Автоматон» – шестирука механічна людина висотою у два з половиною метри та вагою понад 300 кілограмів.

Вінничанин Руслан Бойчук зазначив, що на досягнутому зупинятися не збирається: планує опановувати нові техніки та здобувати нові перемоги.

Фото – зі сторінки Тетяни Бойчук та Ірини Пчельникової у Фейсбук

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору