Метадон у цибулині: до понад 4 років ув’язнення засудили вінничанина, який передавав наркотики в колонію

Вінницький міський суд призначив покарання вінничанину, якого двічі в минулому році затримували правоохоронці за передачу засудженим у виправну колонію метадону. Тепер 28-річний чоловік перебуватиме за гратами найближчі 4 роки та 6 місяців. 

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницькій області, у квітні 2017 року правоохоронці затримали правопорушника, коли він намагався перекинути метадон через паркан вінницької виправної колонії. Наркотичну речовину зловмисник сховав у цибулині.

Другий раз чоловіка затримали поліцейські на одній з вулиць міста. Під час поверхневого огляду у нього вилучили згорток з метадоном та сильнодіючий психотропний лікарський засіб з обмеженим доступом.

Раніше правопорушник засуджувався за вчинення умисних злочинів – крадіжки та розбій, але належних висновків для себе не зробив та на шлях виправлення не став.

Вінницький міський суд визнав підсудного винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною 1 статті 307 та частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України та призначив покарання – 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

Головне фото – agrovse.com

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору