Мерія та молодь обмінялися подарунками: кому гроші, а кому – картина-рекордсменка. ФОТО

Сьогодні, 22 червня, перед початком чергового засідання міськвиконкому вінницьку молодь привітали з “профільним” святом. 

Напередодні святкування Дня молоді, що припадає на 25 червня, 15 вінничан нагородили грамотами міськради та преміями у 622 гривні.

  • У Вінниці проживає більше 121 тисячі молодих людей від 14 до 35 років. Фактично це одна третина, – каже міський голова  Сергій Моргунов. – Саме молодь у питаннях розвитку міста Вінниці і не тільки Вінниці, а і всієї України це, мабуть, найактивніша частина суспільства.  На прикладі Вінниці можу сказати, що за останні 2-6 років відчуваємо потужну динаміку участі молодих людей в розвитку міста. Досить активна позиція молоді в прийнятті важливих для міста рішень. У суботу був другий форум “Інтегрований розвиток міста Вінниці” і я бачив у залі переважну кількість саме молодих людей, які займають активну позицію.

За активну громадську позицію та вагомий внесок у культурний розвиток Вінниці нагородили кращих студентів та учнів навчальних закладів міста, молодих науковців, учасників загальноміських молодіжних заходів.

Представниця Молодіжної ради Валерія Лукашик від імені вінницької молоді віддячила мерії, презентувавши рекодний арт-подарунок. 21 травня у місті відбувся екологічний проект у якому молодь створила найбільшу картину з насіння, що було занесено до Книги рекордів України.

Поживний рекорд: Вінниця створила найбільшу в країні картину з насіння. ФОТО

Міський голова одразу дав доручення повісити картину та сертифікат на здобуття рекорду на протилежній стіні залу засідань міськради.

  • Щоб розуміли, що це за картина та хто її зробив. Бажано написати, хто безпосередньо брав участь у її створенні, – сказав мер і одразу додав. – Завтра на сесїї, щоб вже була.

 

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору