× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мера Могилів-Подільського відсторонили від роботи через хабар

Мер Могилів-Подільського Петро Бровко не зможе виконувати свої посадові обов’язки щонайменше до 8 квітня. 

Як повідомила Вінницька прокуратура, 18 лютого Вінницький міський суд задовольнив клопотання слідчого “про застосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від посади мера прикордонного міста Вінницької області. Слідчий суддя ухвалив відсторонити міського голову Могилева-Подільського від займаної посади до 8 квітня 2019 року.”

Нагадаємо, що 8 лютого Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив на своїй фейсбук-сторінці про вручення підозри Петру Бровку в справі про корупцію. “Вінницька прокуратура вручила міському голові Могилів-Подільська підозру про отримання від забудовника неправомірної вигоди у змові з начальником земельного відділу міськради”. За словами Луценка, ідеться про суму 15 тисяч доларів за 0,3 га землі під забудову”, – написа тоді генпрокурор.

Як ідеться по повідомленні прокуратури, “мер Могилів-Подільського, за попередньою змовою із начальником земельного відділу міської ради, одержали від потенційного забудовника частину неправомірної вигоди у сумі 7 тис. 500 доларів США за підписання договору суперфіцію та подальше сприяння в отриманні у власність земельної ділянки площею 0,3 га під багатоквартирну забудову. Очільнику міста оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрали запобіжний захід”.

Фото Главком

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору