× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мер Вінниці проголосував за кандидата “який переможе”

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов сьогодні об 11:00 разом з дружиною проголосував на виборчій дільниці в школі № 36 в мікрорайоні Пирогово. 

Сергій Моргунов зайшов з дружиною в сусідні кабінки для голосування і протягом хвилини зробив свій вибір. У коментарі журналістам мер міста сказав, що не може назвати прізвища кандидата за якого він віддав свій голос, але зазначив, що проголосував “за майбутнє”.

– Я проголосував за європейський вибір України, рух до НАТО та продовження реформ.

На уточнюючі запитання Сергій Моргунов сказав, що впевнений в перемозі свого кандидата, однак висловив сумнів, що він зможе здобути перемогу вже в першому турі. Окрім того, міський голова повідомив, що органи місцевого самоврядування забезпечили якісну організацію виборчого процесу у Вінниці, всі дільниці в місті відкрились вчасно. Відповідаючи на запитання про можливі провокації протягом дня виборів, мер міста зазначив, що на його думку у Вінниці все мине спокійно, але не виключені провокації окремих політиків: “такі речі більше потрібні кандидатам, які шукають уваги журналістів, а навіть не українського суспільства”.

Сьогодні в Україні відбуваються вибори Президента. Протягом дня голосування та ночі підрахунку голосів ми будемо відстежувати перебіг подій та оперативно інформувати вас про хід голосування, зокрема у Вінниці та Вінницькій області.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).
Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у ФейсбуціInstagram і в нашому telegram-каналі. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору