× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мер Вінниці представив нового директора департаменту транспорту та енергетики. ФОТО

Сьогодні, 31 січня у Вінниці під час засідання виконавчого комітету відзвітували про результати продажу земельних ділянок комунальної власності територіальної громади за 2018 рік з порівняльним аналізом за попередній 2017 рік. 

Та перед початком засідання виконкому міський голова Вінниці Сергій Моргунов оголосив про зміни у кадровій системі міськради.

Михайло Варламов

 

– 28 січня я підписав розпорядження про призначення Михайла Васильовича Варламова на посаду директора Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради, – повідомив міський голова.

Сергій Моргунов привітав Варламова із призначенням на посаду та зауважив, що останньому варто усвідомлювати всю відповідальність, яку передбачає ця посада.

Зазначимо, що раніше очільником зазначеного департаменту був Сергій Левченко. На сайті ВМР опубліковано рішення про його звільнення від 15 листопада 2018 року за угодою сторін. Нині на сайті міськради Михайло Варламов є в.о. директора департаменту та заступником директора департаменту з економічних питань.

Сергій Левченко. Фото з сайту ВМР

Водночас, з’ясувати, у зв’язку з чим відбулись такі кадрові зміни – не вдалося. Зокрема у Департаменті кадрової політики зазначили, що не володіють інформацією та порадили звернутись до Департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю. Втім й тут  ситуацію не прояснили, але повідомили, що Михайло Варламов вже давно виконує обов’язки очільника Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку. Зокрема рішення про покладання на Варламова обов’язків директора департаменту від 16 листопада 2018 року можна переглянути за цим посиланням.

Також зауважимо, що поки на сайті ВМР у розділі “Розпорядження міського голови” зазначене рішення від 28.01 поки не опубліковане. У самому Департаменті енергетики, транспорту та зв’язку зазначили, що розповісти більше про те, чому відбулись такі кадрові зміни, може тільки сам Варламов. Утім, йому додзвонитись не вдалося.

Про Михайла Варламова відомо, що він раніше працював заступником головного бухгалтера в КП “Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху”. У квітні 2018 року був призначений на посаду заступника директора департаменту з економічних питань Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.

Фото автора

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору