× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мер Вінниці посів третє місце в країні з виконання обіцянок щодо ремонту вулиць. ІНФОГРАФІКА

Чотири виконані обіцянки, ще чотири “в процесі” та одна невиконана – таким є результат вінницького міського голови Сергія Моргунова, щодо оновлення вулиць міста. Портал “Слово і Діло” опублікував інфографіку, у якій проаналізував, як очільники обласних центрів виконують свої обіцянки щодо ремонту вулиць. 

Загалом дослідили обіцянки 14 міських голів. Найбільше виконаних обіцянок у мера Хмельницького Олександра Симчишина, який відремонтував 10 вулиць свого міста, на другому місці із результатом у 6 виконаних обіцянок – голова міста Чернігів Владислав Атрошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ремонт доріг і тротуарів Вінниці цього року витратять майже 147 мільйонів. ПЕРЕЛІК АДРЕС

Третю позицію із чотирьма виконаними обіцянками розділили між собою вінницький міський голова Сергій Моргунов та мер Ужгорода Богдан Андріїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці почався сезон ремонту доріг: які вулиці відремонтують першими? ФОТО

Серед виконаних запевнень Сергія Моргунова вказали ремонт вулиці Київської, капітальний ремонт частини вулиці Пирогова, асфальтування вулиці Івана Франка, а також “ремонт низки вулиць міста”. Також серед озвучених раніше планів, які ще в процесі виконання: асфальтування у поточному році не менше, ніж 35 вулиць приватного сектору за програмою співфінансування; реконструкція вулиць Замостянської та Стрілецької, яка розрахована на три роки; капітальний ремонт вулиці Привокзальної. Серед невиконаних обіцянок “Слово і Діло” назвали ремонт у 2018 році вулиці Гонти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Головне, щоб працювали”: коли завершиться реконструкція Замостянської. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Місто почало по-іншому дихати”: інтерв’ю з мером Вінниці Сергієм Моргуновим

Нагадаємо, що у жовтні міський голова Вінниці Сергій Моргунов отримав найвищий бал серед своїх колег з інших міст у рейтингу виконаних обіцянок українських мерів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору