× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мер Вінниці показав, як виглядатиме СКА на Янгеля після реконструкції. ГРАФІКА

Міський голова Сергій Моргунов на своїй фейсбук-сторінці показав, як виглядатиме відреконструйований спортивний комплекс на вулиці Академіка Янгеля.

Як зазначає міський голова, в процесі реконструкції “будівлю і покрівлю утеплять, оновлять зали, басейн, виконають благоустрій навколишньої території. Практично завершені демонтажні роботи, будівельники вже приступили до заміни систем інженерних мереж”.

Як повідомлялося раніше, на ремонт вінницького СКА планувалося витратити майже 45 мільйонів гривень. Пізніше в результаті торгів на Prozorro вдалося зекономити майже 10 мільйонів.  

Відповідно до тендерного оголошення, яке на Prozorro розмістив Департамент капітального будівництва міськради, вартість робіт становитиме 44 850 000 гривень. Загальна площа приміщень, які планують відремонутвати складає 5087 метрів квадратних. Роботи мають виконати до 1 вересня 2019 року.

Передбачається виконати:

  • демонтаж існуючого облицювання до цегли на зовнішніх стінах;
  • влаштування зовнішнього утеплення стін з послідуючим оздобленням;
  • влаштування нової суміщеної покрівлі;
  • заміна (вікон, дверей) з демонтажем склоблоків;
  • демонтаж існуючих металевих елементів вітражу головного фасаду;
  • виконання оздоблення ванни та обхідних доріжок басейну;
  • демонтаж існуючих металевих елементів вітражу головного фасаду.

Окрім цього буде укріплено стіни, замінено перекриття та покрівлю, облаштовано вентиляційні шахти, встановлено вікна та двері, замінено системи тепло- та водопостачання тощо. Відповідно до технічної документації, в оновленому спорткомплексі буде влаштовано: гімнастичний зал, бухгалтерію та касу, вестибюль, фудкорт, рекреацію, гімнастичний зал, атлетичний зал, кімнату відпочинку, басейн та кімнати для тренерів.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору