× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Медична реформа на Вінниччині: Гройсман відзначив збільшення зарплат лікарів до 27 тисяч

Вінницька область активно долучилася до медичної реформи. Відтак, зі слів Прем’єр-міністра України, зарплати лікарів тут відчутно зросли: як у самому місті, так і в області.

Про це йдеться на сторінці Володимира Гройсмана у Фейсбук. Як приклад Володивир Борисович навів два медичні заклади у Вінниці та один – у Чечельнику. А наведені дані свідчать, що зарплата лікарів зросла в середньому на 10-18 тисяч гривень на місяць.

Центр первинної медико-санітарної допомоги №3, м. Вінниця. 76% пацієнтів Центру вже обрали своїх лікарів. Медики, які підписали максимальну кількість декларацій, отримують в середньому 17 тис. грн. Раніше зарплата лікаря вищої категорії складала близько 7 тис. грн.

Інший приклад – Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, також у Вінниці. Зарплати лікарів збільшились практично втричі. Були близько 9 тис. грн – стали понад 27 тис. грн.

Чечельницький Центр первинної медико-санітарної допомоги у Вінницькій області. Більше 50% пацієнтів закладу вже підписали декларації зі своїми лікарями. Зарплата спеціалістів, які уклали найбільшу кількість договорів, тепер становить близько 15-18 тис. грн на місяць, – відзвітував Прем’єр-міністр.

Читайте також: На Вінниччині 20% сімейних лікарів заробляють до 18 тисяч гривень 

Через низьку зарплату з Подільського центру онкології масово звільняються лікарі. ВІДЕО 

Фото – зі сторінки Володимира Гройсмана у Фейсбук

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору