«Маяк» прорвало: у Вінниці без гарячої води – понад сотня будинків

Сьогодні, 10 жовтня, вночі стався прорив мережі ПАТ «Маяк», внаслідок чого частина «Вишеньки» залишилася без гарячої води.

Як повідомили під час брифінгу  «Вінницяміськтеплоенерго», підприємства співпрацюють близько місяця. У вересні був укладений договір про відпуск теплової енергії для ПАТ «Маяк».

Читайте також: Понад 100 будинків у Вінниці вже з теплом, до кінця тижня опалення увімкнуть в усьому місті

  • За цей час підприємство спожило теплової енергії на 2,8 мільйони гривень, – каже начальниця відділу зв’язків із громадськістю «Вінницяміськтеплоенерго» Юлія Петришина. – Сьогодні вночі сталася аварія на їх мережах і ми припинили подачу гарячого водопостачання відповідно до того моменту, поки вони не ліквідують ці прориви.

У прес-службі запевняють, що жодного договору з споживачами ПАТ «Маяк» у «Вінницяміськтеплоенерго» немає, тому всю відповідальність за тепловтрату несе «Маяк».

  • У вересні гаряче водопостачання «Маяку» ми подали для 105 будинків, – розповіла Юлія Петришина.

Сума  у 2,8 млн грн – це місячний борг «Маяка» за спожиту теплоенергію перед«Вінницяміськтеплоенерго».

Нагадаємо, що у зв’язку із 8,3-мільйонним боргом ПАТ «Маяк» перед «Вінницягаз», останнє підприємство припинило подачу газу на «Маяк».

Підприємство ПАТ «Маяк» територіально обслуговує західну частину мікрорайону «Вишенька» міста Вінниці, а саме: 140 житлових будинки, 15 бюджетних установ та 48 інших споживачів.

Про деталі аварії на підприємстві Vежі, на жаль, не вдалося дізнатися. Директора ПАТ «Маяк» Олега Федорова на місці не було, а він, як запевнила бухгалтер підприємства, – єдиний, хто може прокоментувати ситуацію.

Фото головне – znaj.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору