× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

МАУ запроваджує автобусні рейси з вінницького аеропорту до Борисполя

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» запускає рейсові автобуси, що сполучать Вінницю із аеропортом Бориспіль. Скористатись цією перевагою можна буде вже наступного місяця.

Як повідомляє сайт «У відпустку», наразі МАУ веде перемовини з автобусними компаніями, які здійснюватимуть перевезення пасажирів між аеропортом “Вінниця” та аеропортом “Бориспіль” Попередньо, перший автобусний рейс планують здійснити 15 липня. Заплановано, що з вінницького аеропорту автобус буде вирушати о 3:00, а прибуватиме до “Борисполя” а о 7:00 ранку. З київського аеропорту автобусний рейс запланований на 20:25, час прибуття у аеропорті “Вінниця” — 00:25.

— Для нас це не перший досвід в мультимодальних перевезеннях, — кажуть у МАУ.

Зокрема головний авіаперевізник зазначає, що окремо купити квиток на такий автобус буде неможливо, так як він буде частиною авіаквитка, придбаного у авіакомпанії МАУ. Вже зараз, у пошуку на сайті МАУ, при замовленні квитка на липень до, наприклад, Барселони, можна обрати Вінницю як точку відправлення з пересадкою на літак у “Борисполі”.

 

У такому випадку, пасажиру доведеться зачекати свого літака у київському аеропорту лише 2 години 45 хвилин. Відтак, замість двох пересадок Вінниця — Київ та Київ — Бориспіль, вінничани зможуть доїхати до аеропорту “Бориспіль” напряму з території аеропорту “Вінниця”.

Інформацію про те, як доїхати до аеропорту “Вінниця” можна знайти за посиланням. Зокрема, не зрозуміло, чи зручно буде добиратися з міста до вінницького аеропорту публічним транспортом, адже автобус №33 Барське шосе — Аеропорт здійснює перевезення тільки на час виконання регулярних та чартерних авіарейсів з Вінниці.

Читайте також: Перші хвилини у Вінниці: маленький Шанхай, величезні промзони та “базар-вокзал”. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Вінницький аеропорт відремонтують за понад два мільярди гривень

Головне фото: airvinnytsia.com 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору