× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Мапа України з дерунів: на Вінниччині до свята встановлять рекорд

До Дня Незалежності України в місті Бар створять карту України з восьми тисяч дерунів. Після фіксації рекорду, ними пригощатимуть усіх охочих.

Такий незвичний рекорд України планують встановити у п’ятницю, 24 серпня, під час фестивалю “BARLAND“. Як повідомила кореспонденту “Укрінформ” Людмила Гапонюк, начальник відділу культури й туризму Барської райдержадміністрації, для карти вже підготували макет розміром три на чотири метри. Також відомо, що кожну область на ньому відділять стрічками, а готову карту з дерунів прикрасять квітами, калиною і написом “З Днем народження, Україно!”.

– З нагоди Дня Незалежності в Барі відбудуться різні заходи, а найсмачнішим в усіх сенсах буде встановлення національного рекорду України “Найбільша карта з дерунів“. Досі національний рекорд становила карта нашої країни з 5 041 млинця, ми заявили шість з половиною тисяч, а плануємо напекти й використати для своєї аж вісім тисяч дерунів, – розповіла Людмила Гапонюк.

Вона також зазначила, що деруни для рекордної їстівної карти України заздалегідь приготують працівники культури району. Усі вироби – за класичним рецептом.

Рекорд будуть встановлювати на центральній площі міста Бар о 15:00. Після того, як представники “Книги рекордів України” зафіксують його у категорії “Найбільший виріб” у номінації “Найбільша карта з дерунів”, стравою пригощатимуть усіх охочих.

Фото – 4.bp.blogspot.com

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору