Малі Хутори через два роки матимуть каналізаційну мережу

У мерії пообіцяли, що цього року у мікрорайоні розпочнуть будівництво каналізаційної мережі.

    • Наступним проектом, який буде реалізовуватись по вулиці Чумацькій, стане прокладання 2,8 км мереж каналізації, – написав міський голова Сергій Моргунов на своїй Facebook-сторінці. – Вже за місяць приступимо до будівництва каналізаційно-насосної станції – зараз фахівці замовляють комплектуючі. На перший етап, який заплановано провести в цьому році, з міського бюджету виділяється майже 2 млн гривень. Ще стільки ж – з обласного екологічного фонду.

За інформацією міськради, роботи триватимуть два роки, у два етапи.  Нині закуповують обладнання і матеріали для будівництва каналізаційно-насосної станції, самополивної та напірної мережі каналізації по вулиці Чумацькій (від перехрестя І провулок  А.Турчановича до вулиці Чехова).

Згідно з укладеним договором на майже 10-мільйонний тендер, проведений на Prozorro, у 2017 році будівництво обійдеться в 3 630 000 гривень, а у 2018 році – 5 870 000.

Після будівництва магістральної каналізаційної мережі, мешканці приватних будинків зможуть підключитися до неї, взявши участь у співфінансуванні робіт по її прокладанню вже до самих будинків.

На Старому місті розширили каналізацію

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору