Маленьких вінничан запрошують «перетворитися» на мишенят

Спробувати себе у ролі Мануеля або Діді вінницька малеча зможе вже наступної «Дитячої суботи». Окрім цього, на всіх відвідувачів очікує цікавий майстер-клас.

27 травня о 12.00 в книгарні «Є» відбудуться веселі читання за мотивами книг Ервіна Мозера про двох мишенят Мануеля і Діді.

Життя двох мишенят Мануеля і Діді сповнене пригод. У них друзі проявляють свою допитливість, дотепність, винахідливість та відвагу. Мануель завжди має багато ідей, а Діді щоразу готовий допомогти йому реалізувати їх. Книжки австрійського письменника Ервіна Мозера з авторськими ілюстраціями привабить маленьких читачів короткими текстами і симпатичними малюнками. Вони допоможуть дітям знаходити у житті дивовижне, бачити прекрасне і пізнавати нове. А також – дізнатися про те, що найдорожчий скарб – твій друг, – пишеться в анотації до книги.

Загалом ця книга зацікавить не лише малих читачів і їхніх батьків, але й українських авторів та авторів-ілюстраторів.

  • Ці книжки дуже популярні серед дошколяриків і молодших школярів. І звісно ж, серед їхніх батьків. У кожній з книжок зібрано 24 історії з усіх чотирьох пір року, і герої цих історій – мишенята Мануель і Діді – проявляють в них дуже багато кмітливості та винахідливості. Мони майструють човни, хатинки, ліжка, парасольки з усього, що знаходять поблизу. Щось подібне робив і я в дитинстві – грався з усіма речами, які знаходив на городі серед розваленої клуні. А ще автор та ілюстратор Ервін Мозер вміє захоплювати навіть самими лиш картинками (своєрідними розкадровками). Родзинка книжок – це подвійна сюжетна лінія кожної історії – під основними подіями розгортається “міні-мультик” про різних жучків та кузьок, розповідає арт-менеджер книгарні «Є» Олександр Вешелені

Саме Олександр разом із головною менеджеркою із регіонального розвитку мережі книгарень «Є» Іриною Борисовою проведуть для дітей ці веселі читання, а також допоможуть змайструвати власні хатинки із підручних засобів.

Фото: Видавництво Старого Лева 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору