× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Маленьких вінничан віком від трьох місяців навчатимуть творчості

У Вінниці навчатимуть творчості дітей, віком від трьох місяців до трьох років. На заняттях їх вчитимуть співати, танцювати і малювати. Відтак, уже зараз матусі можуть записувати малечу на гуртки, які відбуватимуться двічі на тиждень.

У дитячій школі мистецтв «Вишенька» відкрили групи раннього мистецького розвитку «Baby-Art». Як повідомили у Вінницькій міськраді, на цих заняттях кваліфіковані педагоги будуть розвивати творчі можливості малюків та формувати їхні музичні і художні смаки. А особливістю таких занять буде постійний музичний супровід і уроки в ігровій формі. 

– Останнім часом багато батьків мають бажання, щоб їхні діти, в тому числі від 3 місяців до трьох років навчались, – розповіла Тетяна Заїчко, директор школи мистецтв «Вишенька». – Такі студії є зазвичай у приватних структурах і вперше вони будуть діяти у комунальних закладах. Викладачі розробили спеціальну програму, яка складається із трьох предметів – ритміка, образотворче мистецтво та музичне виховання. Всі ці уроки приводитимуться в комплексі.

У повідомленні йдеться, що для цього в  дитячій школі мистецтв «Вишенька» облаштували окремий клас, який обладнали спеціальними меблями, іграшками, дитячими музичними інструментами і навіть пеленальним столиком. А в залі, де будуть проводити уроки, кварцуватимуть повітря і робитимуть вологе прибирання кілька разів на день.

У міськраді повідомили, що заняття з раннього мистецького розвитку будуть відбуватися двічі на тиждень і коштуватимуть 220 гривень на місяць. Крім того їх проводитимуть у трьох вікових групах:
– від 3 до 12 місяців,
– від 1 до 2 років,
– від 2 до 3 років.

Ці групи розраховані на 10 малюків, і їх обов’язково мають супроводжувати дорослі (батьки, бабусі чи дідусі).

Усі, хто бажає відвідувати групи раннього мистецького розвитку «Baby-Art», можуть звернутися до школи мистецтв «Вишенька» (вулиця В. Порика, 28Б).
Телефон: (0432) 55-71-50.
Час роботи: 9:00-19:00 (понеділок-п’ятниця).

Щороку у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» навчається близько 1000 учнів. У школі працює 18 дитячих творчих колективів, в тому числі 4 зразкових: хор старших класів «Гармонія», ансамбль скрипалів «Скерцино», дитяча театральна студія «Креатив» та ансамбль спортивного бального танцю «Star-Dance» (довідка – vmr.gov.ua).

Фото – vmr.gov.ua
Головне фото – media.hasaki.vn

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору