× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Маленькі вінничани з інвалідністю стали телеведучими в проекті “Дитляндія”. ВІДЕО

Нещодавно в Києві презентували інклюзивний проект “Дитляндія”, в рамках якого діти з інвалідністю стали телеведучими та героями розважально-пізнавальних програм.

Як повідомляється на сайті Вінницької ОДА, проект було презентовано у вівторок, 19 березня, за участі Надзвичайного та повноважного посла Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

– Це перша програма, яку зможуть дивитися та слухати люди з порушенням зору та слуху, бо вона матиме аудіосупровід та сурдопереклад. Проект створений за аналогом телепередач для дітей ВВС і є досить популярним в Британії, – йдеться у повідомленні.

В рамках ініційованого вінницькою громадською організацією “Гармонія” проекту вже створено цикл з 12 дитячих телепередач. В них розказані історії дітей з інвалідністю, розкрита тема інклюзії та доступного простору.

Однією з ведучих телепередач є вінничанка Яна Верба. Вона також є учасницею танцювального гуртка дівчат на візках. Інші ведучі – Олексій та Антон з Києва. Антон веде окрему рубрику, де навчає мові жестів.

Я намагалася пояснити, що треба прагнути досягти своєї мети, старатися і, якщо ти вже поставив собі ціль – треба до неї йти, – розповідає героїня однієї з програм чотирикласниця Оля, яка не бачить.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору