× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Маленька вінничанка з рідкісним захворюванням потребує допомоги

Маленька вінничанка Ірина Химич має дуже рідкісне захворювання – синдром Хатчинсона-Гілфорда. Воно призводить до передчасного старіння.

Іринці зараз сім років. Після народження лікарі сказали її батькам, що дитина не виживе. Згодом вони виявили в Іринки дитячу прогерію (синдром Хатчинсона-Гілфорда).

Прогерія – це один з найбільш рідкісних генетичних дефектів. Призводить до зміни шкірного покриву та внутрішніх органів, які обумовлені передчасним старінням організму. Це дуже рідкісне захворювання, у світі зафіксовано кілька сотень випадків прогерії у дітей та дорослих. Випадок семирічної Іринки може бути єдиним на Вінниччині.

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці депутатки обласної ради Людмили Станіславенко, Ірина Химич з раннього дитинства страждає від проблем, які виникають у людей поважного віку: облисіння, артрит, проблеми зі шкірою тощо.

Дитина потребує постійного лікування та прийому спеціальних вітамінів. Батьки дівчинки з радістю приймуть будь-яку допомогу.

Всі охочі допомогти можуть переказати кошти на рахунок Діани Химич (матері): ПриватБанк 4149 4978 6719 3940. Або зв’язатися з нею за телефоном 096 692 26 97.

Фото: Фейсбук Людмили Станіславенко

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору