× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Майже найвища: якою буде ялинка у Вінниці в порівнянні з іншими містами країни. ГРАФІКА

Головна ялинка Вінниці буде майже найвища в Україні й при тому – далеко не найдорожча. Про це йдеться в матеріалі порталу “Слово і діло”, який дослідив висоту та вартість новорічних ялинок у кількох великих містах країни.

Так, найвищою ялинкою в Україні цього року стала харківська лісова красуня: вона буде висотою аж 40 метрів, однак разом зі встановленням та іграшками обійдеться харківським платникам податків у суму в шість мільйонів гривень.

Вінницька ялинка посіла друге місце в Україні серед найвищих, однак її облаштування обійдеться в суму менше мільйона (водночас на графіці порталу йдеться наіть про дві вінницькі ялинки – 27 та 28-метрове дерево).

Головна ялинка країни, яку встановлять у Києві, буде нижчою за вінницьку, однак коштуватиме майже втричі дорожче за нашу – 2,7 мільйонів гривень. Проте “Слово і Діло” підкреслює – усі витрати візьмуть на себе спонсори.

Далі в рейтингу найвищих новорічних дерев розташувалися ялинки в Запоріжжі (23 метри та 420 тисяч гривень) та у Львові (20 метрів та всього 260 тисяч за встановлення, позаяк обидві львівські ялинки – подаровані спонсорами). Найбільше вражає вартість полтавської ялинки: за неї платники податків заплатять 5 мільйонів гривень, а висотою вона буде 20 метрів.

Значно поступаються і висотою і вартість ялинки в Дніпрі, Тернополі, Чернігові та Івано-Франківську: вартість встановлення усіх новорічних дерев в цих містах разом взятих буде майже втричі дешевшим, ніж однієї ялинки в Полтаві.

Читайте також: 

Майже найкраща: вінницька ялинка здобула друге місце на всеукраїнському «конкурсі краси»

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору