× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Майже 25 мільйонів планують витратити на нове приміщення для Вінницького театру ляльок

У Вінниці протягом найближчих півроку мають реконструювати залу засідань, хол та нежитлові приміщення існуючої адміністративної будівлі “Книжка”, до якої невдовзі має переїхати Вінницький театр ляльок. 

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації.

Зокрема серед основних робіт: утеплення покрівлі, ремонт стін, стелі, підлоги, мурування внутрішніх стін, реконструкція сходів, зовнішнє оздоблення: очищення, шпаклювання та фарбування фасадів, заміна покриття з фігурних елементів мощення (клінкерної плитки) на площі у 95 “квадратів” тощо.

Також виконавець робіт має здійснити роботи з облаштування глядацької зали (буде встановлено 163 крісла для глядачів) та сцени: змонтувати каркаси зали та сцени, підйомно-спускні пандуси, окремі стаціонарні конструкції сцени. Також планується здійснити монтаж каркасів обладнання сцени: доріг розсувних горизонтiв, панорам, антрактно-розсувних i попланових завiс, штанг декорацiйних пiдйомiв, а також кругiв, що обертаються.

Окрім того, плануються роботи з оновлення водопровідної системи, каналізаційної, системи опалення, вентиляції, теплопостачання, електрики. Також виконавець має влаштувати диспетчерський пункт, здійснити цілу низку робіт з влаштування аудіо-системи, системи сповіщень, автоматичну систему гасіння у разі пожежі.

Також передбачено благоустрій території біля “Книжки”: асфальтування доріжок, заміна люків, встановлення лав та урн (31 одиниця) тощо. Окремо мають бути влаштовані фундаменти під встановлення казкових героїв.

Загалом обсяг робіт викладено на 20 сторінках. Згідно з документацією, роботи мають бути виконані до протягом періоду з 11 лютого до 1 серпня 2019 року. За все готові сплатити 24 мільйони 737 тисяч 854 гривні.

Зауважимо, що Вінницький обласний академічний театр ляльок “Золотий ключик” чекав на переїзд у більшу будівлю, яку зводили по вулиці Данила Галицького, впродовж декількох років. Про те, що театр буде розміщено у “Книжці”, стало відомо влітку минулого року.

Тоді перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко зазначив, що у “Книжці” є актова зала, яка забезпечена необхідною технікою для проведення вистав. Окрім цього є окремий вхід до зали з лівого боку адміністративної будівлі.

Нагадаємо, що приміщення, що на Льва Толстого, площею менше 300 квадратів, театр орендує із 1993 року. Це єдиний академічний театр України, який не має власного приміщення. Як раніше розповідав Vежі директор театру ляльок Михайло Байдюк, на нове приміщення театр чекає вже понад двадцять років.

Читайте також: Ляльковий театр отримає нове приміщення у “Книжці”

 Тут оживає казка: як народжуються герої вистав у Вінницькому театрі ляльок

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору