Майже 1,5 тисячі штрафу загрожує вінничанам за спалювання листя та сміття: починаються рейди

Починаючи із 22 березня у Вінниці «Муніципальна поліція» буде стежити, аби містяни не спалювали листя та сміття на своїх приватних подвір’ях. На порушників правил благоустрою поліціянти складатимуть адміністративні протоколи.

Попри роз’яснювальну роботу із вінничанами та передбачені штрафи за спалювання листя та сміття (від 340 до 1 360 гривень), восени минулого року було складено 125 адміністративних протоколів. Відтак поліціянти звертаються до вінничан із проханням дотримуватись Правил благоустрою та повідомляти про їх порушення.

Цьогоріч працівники «Муніципальної поліції» патрулюватимуть місто із 22 березня по 15 травня. Акцент буде зроблено на приватні сектори.

Вінницька поліція шукала в приватному секторі вигрібні ями і… совість

  • З сьогоднішнього дня працюватимуть три мобільні групи, в склад яких, окрім наших працівників, будуть ще входити голови квартальних комітетів, – каже начальник «Муніципальної поліції» Василь Гайовик.

Також будуть діяти пішохідні групи, які зазвичай протидіють стихійній торгівлі на маршрутах.

  • Після 4-го квітня ми створимо ще три додаткові мобільні групи, в які будуть входити: голова квартального комітету, працівники санітарно-епідеміологічної служби та екологічної інспекції, а також наш працівник, – розповідає начальник поліціянтів.

Додаткові бригади будуть патрулювати місто на автомобілях з 16:00 до 21:00, а основні мобільні групи – з 8:00 до 16:00.

  • Бригади відразу  будуть складати адміністративний протокол, адже ми вже не перший рік про це попереджаємо. Проте людям похилого віку буде попредження про заборону спалювати сміття та відходи, адже дуже часто вони менш інформовані з цього приводу, – розповідає Василь Гайовик.

Також мешканці Вінниці можуть повідомляти про порушення благоустрою міста, зателефонувавши на «Цілодобову Варту» за номером 15-60 або ж безпосередньо повідомити працівників «Муніципальної поліції» за номером (050)-747-65-63.

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією
Вгору