Майдан Небесної Сотні збираються капітально реконструювати за 23 мільйона

Реконструювати площу мають за рік. Передбачено оновлення благоустрою території, розширення зупинки транспорту, ремонт фонтанів, а також встановлення тротуарного годинника. 

Тендер на реконструкцію площі “Майдан Небесної Сотні” було опубліковано ще 9 серпня на Prozorro. Згідно закупівлі, на усі роботи можуть витратити щонайбільше 23 004 344 гривень. Замовником є Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Додамо, що на початку року на сайті публічних закупівель опублікували звіт про укладений договір на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції площі. Проект виготовили на ДП “Державний науково-дослідний та проектний інститут “НДІпроектреконструкція”. Вартість цих робіт тоді становила 148 702 гривні.

Роботами передбачено оновити контактну мережу тролейбуса, встановлення постаменту під скульптурну композицію (для цього спершу доведеться оновити покриття з гранітних плит), також відремонтують чаші фонтану, встановлять відеонагляд на площі відповідно до програми “Безпечне місто”. Окрім цього, ще реконструюють зовнішнє освітлення по вулиці Театральній (від вул. Соборна до пров. Верещагіна) та встановлять нові світильники безпосередньо на Майдані Небесної Сотні.

Особливою “родзинкою” реконструкції стане встановлення тротуарного годинника.

Оновлять дорожнє покриття та вимостять нову бруківку. Також збираються розширити тролейбусну зупинку та проїзну частину дороги.

Щодо загального благоустрою, то на площі з’являться нові лавки, урни та театральна тумба для розміщення афіш. Фахівці також мають подбати про озеленення території, зокрема висадять самшит та засіять газонну траву, здійснять омолоджувальне обрізування дерев.

Здійснити реконструкцію площі мають у два етапи: спершу з вересня по листопад поточного року, а продовжать у період з квітня по вересень 2019 року.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції, відкритий аукціон з визначення Виконавця робіт заплановано на 29 серпня. Переможцем оберуть того, хто зможе виконати весь обсяг робіт за найменшу ціну.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору