«Made in Ukraine»: у Вінниці відкриють магазин товарів виключно українського виробництва

Фестиваль «Made in Ukraine» повертається до Вінниці. Щоправда, у трохи інакшому сенсі: в місті відривається «ШоШоурум» – невеликий магазин, у якому можна буде придбати товари виключно від українських виробників.

Минулого місяця Фестиваль завітав до Вінниці. Тоді його гості змогли придбати усе – від зубної щітки до одягу.

Made in Ukraine по-вінницьки: справжній грецький салат від грека, оригінальний одяг та авторське вино 

Наразі магазин у Вінниці облаштовують невеличкий: покупцям будуть доступні прикраси зі срібла, скла, кераміки, вироби із використанням натурального каміння, а ще – аксесуари: сумки, рюкзаки, паски, гаманці, еко-сумки. Окрім того – блокноти, постери, листівки, наліпки та навіть деякий одяг.

    

Відтак, якщо Вам було мало Фестивалю «Made in Ukraine», то він «прийшов» до нашого міста. Відкриття «ШоШоурума» відбудеться 19 серпня о 18:00 за адресою: вулиця Миколи Оводова, 32 (кімната 6). Вхід – вільний.

На відкритті організатори обіцяють пригощати гостей смаколиками та напоями, а також – заохочувати подарунками.

Фестиваль – це природнє продовження проекту «У пошуках Made in Ukraine», який починався як блог журналістки Юлії Савостіної. Тоді вона пообіцяла у блозі, що рік проживе, користуючись та купуючи виключно українську продукцію. Блог набув популярності та в 2014-му році переріс у фестиваль, доволі популярний у Києві. На тлі тодішніх подій – це був Майдан – фестиваль став ще більш актуальним, аби показати українцям свої бренди. На фестивалі пропонувалося купити все – від зубної щітки до бронежилета.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору