«Лєночка сюди з Воркути їздить грати»: у Вінниці відкрили шаховий клуб після реконструкції. ФОТО

Напередодні Дня міста у Вінниці зробили подарунок і для любителів шахів та шашок: поблизу арки на вході до Центрального парку відкрили реконструйований шашково-шаховий клуб, який без капітального ремонту ремонту функціонував понад 50 років.

Перевірити роботу завітав міський голова Сергій Моргунов. Зустрівшись із представниками клубу, мер оглянув оновлений фасад, тематичну шахову експозицію поруч із будівлею. Для порівняння – перше фото до реконструкції.

 

Моргунов разом із представниками міської ради та клубу оглянули приміщення зсередини, в якому відтепер доступні 16 столів для гри в шахи і шашки, кондиціонер, системи опалення, каналізації та вентиляції.

Втім, представники клубу розповіли, що окрім вже вирішених проблем, є й інші. Зокрема наразі не вистачає комплектів шашок та шах. Відтак міський голова пообіцяв вирішити це питання та віддав наказ закупити достатню кількість необхідного інвентарю – два комплекти шашок та 12 комплектів шах.

 

  • Ми створили тут клуб ветеранів-пенсіонерів Вінниці, – кажуть представники клубу. – В нас тут – і заслужені будівельники, і люди з інших міст та навіть з Ізраїлю до нас сюди приїжджають пограти. Ось Лєночка (показує на жінку поруч із собою) – взагалі з Воркути до нас їздить, щоб пограти. Та й узагалі наш клуб – єдиний такий в Україні, що для ветеранів-шахістів.

Втім, пенсіонери натякнули, що сплачувати за комунальні послуги клубу – нелегко. Відтак, міський голова також пообіцяв, що витрати на комунальні послуги «бере на себе» міська рада.

     

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору