“Лучше убей меня”: у Вінниці стартувало новорічне “народне караоке”. ФОТО

Учора, 4 січня біля літнього таетру, що в Центральному парку, відбувся черговий відбірковий тур “Караоке біля ялинки”, в якому кожен охочий може продемонструвати свої вокальні таланти всьому місту та виграти призи.

“Караоке біля ялинки” у Вінниці – практично копія відомого телепроекту “Караоке на Майдані”. Так само, як і в Києві, тут знаходять потенційних фіналістів під час відбіркового туру, коли ведучий зі сцени сходить в натовп і дає змогу всім кілька секунд заспівати в мікрофон загальновідому пісню. Цього разу такою стала невмируща “Смерека” (яку потім ще співали вже й зі сцени).

 

Однак був і суто вінницький елемент: для “розкачки” перед самим стартом караоке на сцені виступали студенти та учні місцевих вокальних студій та училищ. Хлопці та дівчата, що виходили на сцену, старалися з усіх сил, часто фальшивлячи, напевно від хвилювання.

Але найцікавіше відбулося під час виступу молодого гурту “Непропаганда”. Хлопці та дівчата вийшли на сцену з гітарою та якимось ящиком, котрий використовувався як барабан. Щойно ведуча оголосила назву гурту – під сценою відразу зібрався натовп таких самих підлітків-фанатів.

 

Гурт вирішив виконати пісню “Зомбі” – ту саму, котра сприймається на “ура” під час їхніх вуличних виступів та з приспівом “если я стану зомби – просто убей меня”. Вочевидь, жіночці-ведучій не сподобалася пісня, тож заспівати ще одну (на відміну від решти виконавців), “Непропаганді” вона не дозволила.

Майже силоміць забравши мікрофони в артистів і поки ще повторвалася луна про “зомбі, яких треба вбити”, жінка почала з папірця читати підготовлені фрази про “Світлі святкові дні” та “соколят, які вилітають з батьківських домівок”. Проте під час цього спічу, артисти ще кілька разів проривалися з різних боків до мікрофону і таки трохи заспівали наступну композицію, викликавши протестний фурор в “глядацькій залі”. Лише за хвилину групу вдалося “прогнати” зі сцени.

Зрештою, стартувало саме “Караоке під ялинкою”: з натовпу обрали з десяток народних співаків, з яких до фіналу пройшли лише шестеро. Фіналістів визначали за силою оплесків, якими слухачі обдаровували кожного артиста.

   

За тим ті, хто вийшов до фіналу, мали змогу заспівати ще одну пісню, під час якої в натовпі збирали гроші: на благодійність, а також щоби визначити трьох “суперфіналістів”. Саме вони мають виступити під час головного караоке-концерту, який відбудеться на літньому театрі 14-го січня о 18:00 – під час офіційного закриття головної ялинки міста.

       

Пізніше між ними розіграють головні приз: планшет, смартфон, можливість створити власний кліп і студійний запис пісні.

Прикметно, що всі пісні, котрі звучали того вечора, були українські: від Христини Соловій (чию пісню “Тримай” співали, щонайменше, тричі), до Скрябіна, Дзідзьо та вже згаданої “Смереки”.

Фінал “Караоке біля ялинки” відбудеться 14 січня о 18:00 у день закриття головної ялинки міста.  Фіналісти конкурсу матимуть змогу заспівати на одній сцені із Ольгою Цибульською та гуртом Gipsy Voice.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору