× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Літній табір електронної демократії цього тижня стартує під Вінницею

З 4 серпня під Вінницею розпочнеться Літній табір електронної демократії. Так, 4-7 серпня у готельно-ресторанному комплексі “Дубовий гай” (10 км від Вінниці) досвідчені тренери проведуть лекції на тему ІТ-проектів для усіх бажаючих. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Зокрема, представники громадських організацій, студенти старших курсів, науковці та ІТ-фахівці обговорять актуальні питання сфери сучасних технологій: як втілити ідеї у соціальні ІТ-проекти, як забезпечити їх дієве виконання тощо.

Тренери, які ділитимуться досвідом з учасниками табору, вже мають власні ІТ-проекти (зокрема щодо екологічного моніторингу та е-просвітництва).

Організатори зазначають, що запорука успішності впровадження інструментів електронної демократії – залучення ІТ-фахівців, налагоджена взаємодія громадян,  зростання довіри до діяльності органів влади та до електронних сервісів в цілому.

Захід відбудеться у рамках проекту “Лабораторія електронної демократії” за підтримки  Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Швейцарсько-української програми “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” EGAP. Організовує ці “таборові збори” ГО ”Подільська агенція регіонального розвитку”.

Графік заходу:
День 1. ІТ-інструменти управління проектами та візуалізації проблеми

День 2. Генерування ідей та проектів

День 3. Нетворкінг та мережування проектів

День 4. Інструменти розширення аудиторії

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору