Літак на площу Могилка встановлять за 9 мільйонів: оголошено тендер

Літак МІГ 15 повернеться на площу Могилка за 9 мільйонів. Принаймні, на таку суму у департаменті капітального будівництва оголосили тендер на встановлення постаменту, кріплення літака та благоустрій території. 

Як йдеться в оголошенні на сайті державних закупівель на завершення реконструкції проспекту Космонавтів, а саме площі Могилка,  виділяють 9 408 000 гривень.

У тендерній документації зазначено лише перелік необхідних робіт, без будь-яких уточнень та деталей:

  • занурення паль для влаштування фундаментів під постамент;
  • влаштування фундаментної плити під постамент;
  • встановлення постаменту під літак;
  • кріплення літака;
  • асфальтування площі та тротуарів;
  • встановлення пергол та лавок.

Попередньо планували оновлену площу Могилка відкрити до Дня міста, що відзначать на початку вересня.

Як пояснив директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець, у суму 9 мільйонів гривень входить виготовлення самого постаменту під літак та благоустрій навколишньої території.

  • В цю суму входить сам постамент, будуть стояти перголи, встановлять лавки, закінчать благоустрій і повністю заасфальтують всю територію навколо, включно з тротуарами. Бюрдюри нові будуть. Виконавець робіт сам має придбати усе необхідне, щоправда, я зараз не згадаю скільки у нас по проекту передбачено лавок, урн, пергол… Літак ми поставимо до Дня міста, а якщо будуть якісь незначні додаткові роботи, то у виконавця буде ще час завершити все до першого жовтня, – зазначив Ігор Кравець.

Нагадаємо, що восени серед чотирьох пропозицій майбутнього постаменту літака МІГ 15 переможцем було обрано проект “Слід”, автором якого є Денис Камінський.

Додамо, що на площі Могилка підрядники вже встановили сухий фонтан. Роботи з реконструкції проспекту Космонавтів тривають з липня минулого року Вартість ремонтних робіт першої черги 5699,5 кв. м площі Костянтина Могилка склала майже 7 мільйонів, загалом реконструкція двох черг складала понад 27 мільйонів гривень.

На цей рік також запланована реконструкція третьої черги проспекту Космонавтів: від кінотеатру «Мир» до вулиці Андрія Первозванного.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору