Літак на площі Могилка від екстремалів захистили сіткою. ФОТО

На площі Могилка й досі тривають роботи з реконструкції: наразі навколо площі нанесли дорожню розмітку та встановили своєрідний захист на постаменті літака від відчайдушних вінничан, які спробують на нього залізти. 

Наприкінці жовтня на площу Могилка повернувся літак, для нього змонтували новий постамент, що має назву “Слід” і символізує інверсійний слід від літака, що здіймається в небо.

Читайте також: Лишаючи білий слід: на площі Могилка монтують літак на новий постамент

Тепер, аби екстремали не пробували вилізти на постамент, в окремих місцях робітники натягнули сітку. Щоправда, її встановили тимчасово, адже наступного року постамент мають додатково обшити і тоді дістатись до літака буде неможливо.

На постаменті також вивісили попередження, що забиратися на встановлену металоконструкцію літака суворо заборонено і за це адміністрація може оштрафувати на 500 гривень. Щоправда, не вказано яка саме адміністрація має такі повноваження.

Нагадаємо, що вартість робіт з реконструкції постаменту літака МІГ-15 – близько 9 мільйонів гривень.

До речі, за планами міської влади, на площі Могилка цієї осені займуться озелененням території – висадять 18 кленів та самшит.

Нагадаємо, що роботи з благоустрою також продовжуються на третій черзі проспекту Космонавтів, де робітники висаджують молоді клени.

За словами директора департаменту капітального будівництва Ігоря Кравця, 80 нових дерев мають з’явитися на проспекті вже до кінця наступного тижня.

Фото Ольги Мірошниченко

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
 • Наш Край

  який жах !!! На що перетворили памятник і площу !!! Якби в Моргунова старшого не було ринку поряд з памятником, ніхто нічого не робив би. А так можно роздерибанити бюджетні кошти і батькові помогти облагодити прилеглу до ринку територію…

 • Влад

  Один вопрос – зачем? 9 миллионов…. у нас война на востоке – забыли? У нас экономика в упадке- тоже забыли? Кому эта показуха нужна?

  • Наш Край

   а де ж Моргунову заробляти гроші ?

  • Ivan Egorov

   А в Африці діти голодують. Не потрібні нам парки, тротуари і дороги. За останні два роки у місті зробили стільки, скільки за 25 не зробили. Але все вам не так. Парки будують – гроші розкрадають, китайці завод відкривають – лохотроном обзиваєте. Здаєтсья мені ви тут на зарплаті працюєте, бо адекватні люди бачать що зроблено і де гроші.

 • Владимир Шрамов

  Предусмотрена ли подсветка самолёта ?

  • Zheka Zinovik

   Наскільки відомо то ні.
   Буде лише обшитий “слід” пластиковими антивандальними панелями…