Літак досі “в польоті”: у Мережі з’явилася нова візуалізація майбутнього площі Могилка

Місцевий вінницький архітектор Валентин Дубовий – автор скульптури “Куб” на вулиці Київськійопублікував деталізовану модель реконструкції площі Могилка у Вінниці, а також оновлення пам’ятника з літаком.

Як відомо, реконструкція площі та пам’ятника розпочалася ще на початку вересня минулого року: за цей час її впорядкували та спорудиили “сухий” фонтан. Однак з поверненням на площу літака МІГ-15 виникли проблеми: конструкція його опори, яка має бути у вигляді сліду від польоту винищувача, виявилася надто складною у виконанні, роботи над її створенням тривають досі.

Як все може виглядати “в натурі”, щойно завершаться роботи та відбудеться монтаж конструкції – можна побачити на цій візуалізації:

     

Головний архітектор Вінниці Олександр Рекута прокоментував опубліковані сьогодні зображення:

  • Це і є той завтверджений варіант реконструкції постаменту для літака. Ми шукали різні варіанти, обговорювали це питання півроку. Там досить складна конструкція – вона буде із металу. І не кожен підрядник за таке візьметься, враховуючи цю складність. Ми ще плануємо обшити частину конструкцій склопластиком.

   

  • Спочатку конструкції мають виготовити окремо, тоді розпочнеться процес їх встановлення. Терміни, коли це станеться, назвати складно. Департамент капітально будівництва є замовником робіт, тому це питання варто адресувати їм. Додамо, що назва архітектурного проекту має назву «Слід», його автором є Денис Камінський. Переможця було визначено під час архітектурного конкурсу в листопаді 2016 року.

 

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією