Лідер гурту «Очеретяний кіт» запрошує музикантів-початківців на «Рок-школу»

У Вінницькій області для музикантів-початківців організовують «Демидівську Рок-школу». Це чотириденний тренінг, де учасників вчитимуть писати тексти, складати музику, записувати пісні і навіть рибалити.

Тренінг для музикантів та авторів з Вінницької області й не тільки організовує ГО «Музичний батальйон» і Демидівська арт-резиденція гурту «Очеретяний кіт».  Він триватиме з 23 до 26 серпня у селі Демидівка Жмеринського району в арт-резиденції гурту. За цей час учасники мають навчитися писати тексти пісень, робити мелодії та аранжування до них.

Організатори наголошують, що не навчають «з азів», тому в «Рок школу» запрошують тих, хто вже має досвід гри і авторські нариси. Яким інструментом володіють музиканти не має значення, бо як сказав Роман Кріль, лідер гурту «Очеретяний кіт», «найголовніше – це створення пісні, і воно не важливо, на якому інструменті».

– В принципі, всі інструменти у нас в резиденції є. Для учасників головне – створення пісні. Важливо, щоб вони зрозуміли архітектуру мелодії, форму тексту, те, як їх поєднати, як створити конфлікт, щоб пісня була приваблива залежно від авторської задумки, – зазначив Роман Кріль. – Усе це їм будуть розповідати на майстер-класах. Наприклад, вінницький поет Богдан Куценко розповість, як писати тексти. Співак Павло Волошин з криворізького гурту «Шепіт Нагваля» покаже манеру подачі, артистизм… Я відповідаю за мелодії і аранжування. Тобто тренери готові, чекаємо тільки на музикантів.

Варто зазначити, що тренінг не безкоштовний: – 800 гривень (за чотири дні) і 250 гривень (за день). У вартість входить не тільки навчання і демо-запис пісні у студії, а й проживання, катання на катамаранах, «юшка» і похід по гриби.

Лідер гурту «Очеретяний кіт» також розповів, що вперше таку рок школу вони організували в місті Авдіївка Донецької області, і музиканти, які її відвідували, стануть учасниками й «Демидівської рок школи».

– Навесні цього року ми проводили рок школу в Авдіївці, щоб налаштувати людей на мирний лад і підняти настрій не тільки бійцям, а й цивільним. Ця школа гарно пішла, тож ми домовилися з хлопцями, що зустрінемося влітку на Поділлі, щоб продовжити репетиції і записати їхню пісню у професійній київській студії, – розповів Роман Кріль. – Але ми вирішили поділитися 20-річним досвідом написання текстів і музики не лише з цими хлопцями, а й з усіма охочими. Тому всі, хто хоче навчитися, можуть приїхати до нас у резиденцію і подивитися, як це роблять дорослі дядьки-музиканти.

Відтак, усі, хто хоче стати учасником чотириденного тренінгу «Демидівська Рок-школа», яка відбудеться в арт-резиденції гурту «Очеретяний кіт», можуть звертатися за телефонами: 063 060 87 92 (Роман Кріль), 063 998 52 57 (Микола Доляк).

Читайте також: Очеретяний Кіт: «Налягайте на весла: мандри – це чесний наркотик, який ковбасить не по-дєтскі»

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору