У Вінниці влаштують Тиждень на підтримку грудного вигодовування

Лекції та семінари, а також акція-свято, присвячене темі грудного вигодовування – усе це планують влаштувати у Вінниці протягом 1-7 серпня у рамках Всесвітнього тижня на підтримку грудного вигодовування. 

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці відповідної події у Вінниці, захід покликаний привернути увагу жінок до важливості природного годування дитини.

– Щороку у світі відзначається Міжнародний тиждень на підтримку грудного вигодовування за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, – каже Валентина Ткачук, керівниця ГО «Територія мам», що влаштовує Тиждень у Вінниці. – Захід влаштовується у 40-й тиждень року, що символізує 40 тижнів вагітності жінки до народження дитини.

В рамках Тижня відбудеться круглий стіл за участю матерів, які годують груддю, лікарів та консультантів. Окрім того, сертифіковані консультанти із питань грудного вигодовування влаштовуватимуть лекції та семінари на цю тему у пологових будинках та жіночих консультаціях.

У рамках Тижня 4 серпня (16:00-19:00) буде влаштовано акцію-свято в підтримку Всесвітнього тижня грудного вигодовування. У рамках цього заходу відбудуться лекції від лікарів, консультантів, майстер-класи для дітей, різноманітні локації для дорослих і дітей. Вхід на подію вільний, але буде організовано попередню реєстрацію для участі в лекційній зоні. Місце акції нині узгоджується.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору