Лаундж-зона, майстер-класи онлайн та більше 100 учасників: у Вінниці відбудеться ювілейний VinArtFest

Два рази в рік «хендмейдери» майже зі всієї України збираються у Вінниці, аби продемонструвати свої роботи та порадувати ними вінничан. А позаяк, цьогорічний VinArtFest ювілейний, організатори підготували багато сюрпризів.

На чотири дні приміщення Експоцентру вінницької торгово-промислової палати перетвориться на місце, де зберуться майстри з різних міст України, аби в невимушеній атмосфері продемонструвати свої вироби, адже з шостого по дев’яте червня тут відбуватиметься ювілейний фестиваль подарунків ручної роботи VinArtFest.

Унікальні речі та цікаві люди: у Вінниці розпочався фестиваль святкового хендмейду VinArtFest. ФОТОРЕПОРТАЖ

Як розповіла Vежі організаторка фестивалю Ольга Дмитрик, очікується близько сотні учасників із Вінниці, Києва, Одеси, Львова та Хмельницького. Учасники привезуть абсолютно різні вироби – від листівок, білизни, прикрас, канцелярії до різноманітних смаколиків.

За словами Ольги, з кожним роком фестиваль вдосконалюється разом із його учасниками та учасницями, які також регулярно відвідують різноманітні майстер-класи і читають багато літератури.

На ювілейний фестиваль організатори підготували багато приємних сюрпризів.

– У нас з’явиться лаунж-зона з різними цікавинками. В онлайн-режимі мають відбуватись майстер-класи, а ще вінницькі скетчери завітають помалювати. Не буду розкривати усіх таємниць – приходьте – і самі все побачите, – інтригує Ольга.

Вхід на фестиваль абсолютно безкоштовний.

Години роботи: 10.00 – 19.00

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору