Лайфхак від вінницької судді: як економно «зганяти» на Сейшели. ВІДЕО

До кінця травня тривають співбесіди з кандидатами на посади до Верховного Суду України.  Серед них – суддя Лариса Ковальчук з Вінницького міського суду.

Команду громадського руху «ЧЕСНО. Фільтруй суд!» зацікавила відповідь пані Ковальчук на питання про часті сімейні поїздки за кордон. Як пояснює суддя, такі поїздки пов’язані з лікуванням доньки, якій підходить південний клімат.

    • Такі далекі місця відпочинку я бронювала зарання, щоб здешевити поїздки. Якщо це робити безпосередньо перед поїздкою, то виходить дуже дорого. До речі, остання поїздка була не в Дубаї, а на Сейшельські острови. Однак я винаймала приватне житло, оскільки готелі надто дорогі, – розповіла Лариса Ковальчук.

Родина Ковальчуків не тільки відпочиває, а й працює разом. Чоловік Лариси Ковальчук, Олександр Ковальчук також суддя і також подавася на посаду судді Верховного Суду.

Антидосьє на суддю від Руху ЧЕСНО

Суддя Лариса Ковальчук потрапила до антирейтингу Руху ЧЕСНО. Однак члени Громадської ради доброчесності не виявили критичних невідповідностей, а ті які були винесені на розгляд Вищої кваліфікаційної комісії суддів Україні пані Ковальчук пояснила під час співбесіди. До речі, її Лариса Ковальчук пройшла.

Фото expres.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору