Ладижинську ТЕС модернізують за 120 мільйонів

На Ладижинській ТЕС здійснять модернізацію електрофільтрів, що дозволить у кілька разів зменшити рівень забруднення повітря. Капітальний ремонт коштуватиме 120 мільйонів гривень та відбудеться вже цьогоріч на умовах співфінансування обласної влади та керівництва компанії. 

Проект з модернізації реалізують на умовах співфінансування компанія “ДТЕК Енерго”, якій належить Ладижинська ТЕС, та Вінницька обласна влада. Загальна вартість оновлення електрофільтрів становить 120 мільйонів гривень, з яких лише 20 мільйонів виділяють з  обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, а решта – кошти компанії, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Ладижинська ТЕС

Цього тижня у Вінниці відбулася зустріч очільника ОДА Валерія Коровія з представниками компанії “ДТЕК Енерго” на якій обговорили питання подальшої співпраці.

  • У нас прийняте рішення по обласному фонду охорони навколишнього природного середовища, і в межах питомої ваги ми виділили 20 мільйонів гривень як дольову участь в модернізації електрофільтрів. Приємно, що всі наші домовленості виконуються і ми налаштовані на подальше співробітництво, – зазначив Валерій Коровій.

Директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик пообіцяв, що роботи розпочнуться вже першого вересня, а самі заходи розділять на три комплекси: повністю зроблять корпус, піднімуть висоту на 14 метрів для нових електродів, відремонтують нову кабельну продукцію та прокладуть бункери.

За прогнозами керівника департаменту по взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Енерго Віктора Дибаша, капітальний ремонт завершиться вже цього року і дозволить втричі скоротити забруднення повітря.

Крім того, на зустрічі обговорили питання реалізації соціальних проектів у Вінницькій області. Директорка з регіональної політики ДТЕК Енерго Тетяна Оверіна зауважила, що на 2017 рік у бюджеті компанії виділено 2 мільйони гривень на благодійні проекти, тому компанія може надавати необхідну допомогу об’єктам соціальної сфери області.

Фото з сайту Вінницької ОДА

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору