× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Ладижинська ТЕС – у списку Топ-100 забруднювачів довкілля

У Міністерстві екології оновили перелік найбільших забруднювачів довкілля, серед яких є одне підприємство з Вінничччини – Ладижинська теплоелектростанція.

Про основні підприємства забруднювачі написав на своїй Facebook-сторінці міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак:

  • Мінприроди новий рейтинг знадобився для подальших кроків по перегляду підходів власниками підприємств до питань довкілля, продовження екологічного кредитування підприємств, реалізації загальнодержавного онлайн моніторингу забруднювачів.

Відокремлений підрозділ «Ладижинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» у переліку забруднювачів повітря на 14-му місці. Минулого року підприємство  викинуло  в атмосферне повітря 65,53 тисяч тонн забруднюючих речовин, що значно менше, ніж у 2015 році – 78,39 тисяч тонн.

Як повідомляє Центр досліджень енергетики, у 2015 році на ТЕС були проведені ремонти трьох енергоблоків.

Незважаючи на зменшення шкідливих викидів, підприємство залишається основним забруднювачем атмосферного повітря на Вінниччині. За інформацією департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації,  на Ладижинську ТЕС припадає близько 60% всіх викидів від стаціонарних джерел та майже 45% від їх загального обсягу.

Фото lada.fm

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору