× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Кияни обіцяють збудувати новий кардіоцентр у Вінниці на два місяці раніше від запланованого

Кардіологічний центр у Вінниці збудують на 2 місяці раніше, аніж очікувалося – до 30 вересня 2020 року. Відтак замість запланованих 840 днів – заклад буде збудовано та повністю облаштовано за 780.

Як повідомляє Вінницька обласна рада, також визначено компанію, що буде відповідальною за будівельні роботи – це українське ТОВ «КСМ-Груп».

Також, як йшлося під час зустрічі, наступним кроком після якої має бути власне укладення договору – завершення будівництва на 2 місяці раніше необхідне для чіткого дотримання терміну дії субпроекту. Тобто, до 30 вересня 2020 року кардіоцентр не лише потрібно збудувати, але й наповнити обладнанням та ввести в дію комплексно.

– Процедури Світового банку є визначеними, тому вкрай важливо досягати спільної згоди між двома сторонами щодо завершення будівництва саме у червні 2020 року, – наголосила Олена Житанська, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступниця керівника Групи управління субпроектом.

Представники компанії-підрядника тепер мають оновити робочий план до Договірної Угоди: опрацювати креслення та зареєструвати проект у відповідних службах. Відтак, сторони готуються до підписання Угоди орієнтовно в травні.

Нагадаємо, що вперше про будівництво у Вінниці нового центру серцево-судинної патології стало відомо ще у 2015 році. Цей проект мав бути реалізованим у рамках угоди співробітництва між Світовим банком та Міністерством охорони здоров’я України. За словами директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили Грабович, Світовий банк тривалий час не погоджував закупівельника матеріалів і тому затримали початок будівництва.

Новий кардіологічний центр збудують між міською клінічною лікарнею №1 та дитячою обласною.

Наразі Світовий банк виділив 32 мільйони доларів на будівництво та оснащення кардіологчного центру, окрім цього, міська та обласна ради мають свої частки у співфінансуванні проекту – від 10%.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору