Квартиру за борги може відбірати у споживачів “Вінницяміськтеплоенерго”

Вінничани, які боргують за спожите тепло, можуть залишитись без нерухомого майна. Комунальники кажуть, що використали всі важелі впливу для погашення заборгованості і тепер готові до радикальних заходів

Як повідомляє комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго», станом на початок липня заборгованість серед населення складає 32 мільйони 284 тисячі гривень.

У підприємстві наголошують, що готові реструктуризувати борги, але у тому випадку, коли споживач ігнорує таку можливість, комунальники ладні подати до суду і примусово стягнути заборгованість. Також «Вінницяміськтеплоенерго» наголошує, що більшість безвідповідальних споживачів мають задовільний соціальний стан і можуть сплачувати за послуги.

  • «Критично негативною залишається ситуація платіжної дисципліни «злісної тисячі» боржників. Нині маємо особові рахунки, власники яких не сплатити понад 100 тисяч гривень» – йдеться у повідомленні «Вінницяміськтеплоенерго».

Зокрема уточнюється: споживачі по вулиці Жуковського боргують 115 тисяч 655 гривень, по вулиці Князів Коріатовичів – 104 тисячі 532 гривні, близько 30 абонентів мають заборгованість за спожиті послуги від 50-ти до 90-та тисяч гривень.

Такі суми, пояснюють комунальники, накопичилися внаслідок того, що споживачі роками не сплачували за комунальні послуги.

  • «На даний час вже вичерпано всі можливі важелі впливу й зараз працівники юридично-договірного відділу підприємства відпрацьовують процедуру, яка передбачає накладання арешту на нерухомість! Тобто, ДВС на підставі рішень суду вилучатиме помешкання з подальшою його реалізацією для погашення накопиченого боргу!» – пише «Вінницяміськтеплоенерго».

Відтак підприємство звертається до вінничан і просить розраховуватись за надані послуги вчасно.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору