Квартет Руслана Єгорова та Олексій Коган везуть до Вінниці «Старий добрий джаз»

Елла Фіцжеральд, Френк Сінатра, Біллі Холлідей – нестаріючі пісні цих та інших виконавців, що стали золотою класикою джазу, пролунають у Вінниці вже 19 квітня у виконанні оркестру «Арката» і квартету Руслана Єгорова. Вечір вишуканої музики «Старий добрий джаз» відбудеться в обласній філармонії «Плеяда».

Ведучим концерту стане  радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган – людина, що закохана у джаз.

Саму ж музику на сцені «Плеяди» творитимуть квартет Руслана Єгорова: Руслан стане голосом і звуками піаніно, Дмитро «Бобін» Александров – чуттєвим саксофоном, Микола Кістеньов приправить музику звуками контрабасу, а Павло Галицький за барабанами задаватиме цьому всьому ритм. А якщо до цього поєднання додати ще цілий академічний камерний оркестр «Арката» – естетичному щастю меломанів не буде меж.

  • У Вінниці такий проект буде вперше і до його участі ми залучили дійсно «мамонтів» української джазової сцени. Це той музичний вечір, на який чоловіки можуть прийти у костюмах, а жінки – у вишуканих сукнях. І це буде доречно. Хороша музика у поєднанні із жартами ведучого Когана мають стати запорукою добре проведеного часу. Але говорити про музику – то все одно, що танцювати про архітектуру. Тому я раджу просто прийти і слухати. Протягом вечора пролунає золота класика джазу – це твори Рея Чарльза, Френка Сінатри, Ніни Саймон, Біллі Холлідей, Елли Фіцжеральд, – розповідає організатор концерту, керівник «S!VAK. Concert agency» Влад Сівак. – Варто зазначити, що кількість квитків на концерт меншає з блискавичною швидкістю – на сьогодні залишилося небагато квитків по 170 гривень, дещо більше – по 350.

Перед концертом у партері філармонії відбудеться також дегустація вина та сиру від магазину «Wine time».

Концерт відбудеться 19 квітня о 19:00. Придбати квитки можна онлайн за посиланням ТУТ, а також у касах ТСК «Магігранд», ТЦ «Петроцентр» та Вінницької обласної філармонії.

Головне фото – ruslanegorov.com

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору