× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Квартал” везе до Вінниці російського музиканта, який прагне виступити на окупованих територіях

Третього вересня у вінницькому Будинку офіцерів анонсований концерт гурту “Акваріум” та Бориса Гребенщикова. Організатор концерту – агенція “Квартал 95”, яка зокрема організовує концерти для студії “Квартал 95”. 

Як йдеться в анонсах концерту, “Акваріум” приїде до міста в рамках туру “БГ -65”, присвячений ювілею фронтмену гурту Бориса Гребенщикова. Ціна на квиток стартує від 350 гривень.

Нагадаємо, що минулого року Гребенщиков потрапив у скандал у зв’язку з його висловлюваннями щодо наміру дати концерти в Криму та на окупованих Росією територіях Донецька та Луганська.

Так, Гребенщиков тоді висловив сподівання якнайшвидше виступити на окупованих українських територіях: “Хочу цього і чекаю, адже у мене півжиття пройшло в Криму. Ми і в Луганську з Донецьком готові виступити, якщо грамотно організують наш концерт, забезпечать все необхідне для виступу”. За словами Гребенщикова, на тих територіях мешкають “мільйони людей, вихованих на російській культурі”, і не можна позбавляти їх того, що “ріднить з Росією”, – передає “Ліга”.

Пізніше Гребенщиков прокоментував своє висловлювання, заявивши, що не має наміру порушувати українське законодавство, зокрема перед загрозою заборони його виступів на території України. Водночас лідер “Акваріуму” заявив, що “всі люди мають право слухати музику, яка їм потрібна, а значить розумні політики будь-якої країни, які піклуються про свій народ, здатні це визнати і винайти можливість донести музику до людей”.

Читайте також: Поліцейські автозаки та семеро активістів: як у Вінниці пікетували концерт “Время и стекло. ФОТО

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору