× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Kvadrat Grand Opening”: у Вінниці з’явиться новий молодіжний простір

До Дня святого Миколая вінничанам готують подарунок – відкриття Молодіжного центру “Квадрат”. Організатори готують насичену програму, котра триватиме з ранку та до пізньої ночі.

У середу, 19 грудня, відбудеться одразу декілька заходів. Розпочнеться все з Молодіжного форуму, на якому представники та представниці з різних регіонів України будуть обмінюватися досвідом та працювати над вирішенням проблемних питань, які турбують молодь. У рамках форуму відбудеться декілька панельних дискусій із запрошеними зірками та фахівцями на теми: культура, неформальна освіта, наука та інновації, бізнес, медіа, влада та громада. Він триватиме з 11 до 18 години.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири сторони одного «Квадрату»: як у Вінниці створюють «третє місце» для молоді

Одразу після форуму розпочнеться вечірня розважальна програма. Вінницькі художники зможуть взяти участь у проекті “Kvadrat Gallery” та продемонструвати свою творчість, абсолютно безкоштовно.

Про поціновувачів музики також не забули. Вечірня музична програма розпочнеться о 19:00 з виступу гурту Jazzforacat з інструментальним квартетом, а о 20:30 для вінничан гратимуть гості з Полтави – молодий гурт MELER`ON.

Нічна музична сцена запланована на 22:00 і це буде “Театр Музики” – абсолютно нова гілка розвитку музичної молодіжної культури, як зазначають організатори. Це буде театральна електронна імпровізація, де кожен зможе долучитись та зіграти на своєму інструменті.

Для того, щоб взяти участь у будь-якому заході “Kvadrat Grand Opening” необхідно заповнити анкету за посиланням ТУТ. Знаходиться молодіжний простір за адресою вул. Театральна, 15.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору