Культурна п’ятирічка: мер Вінниці обіцяє «музейний бум» у місті

Про музеї, як одну із туристичних родзинок міста у програмі «Кава за депутатом» розповів мер міста Сергій Моргунов.

Не секрет, що для того, щоб туристи приїздили до міста не на один день, воно має мати багато цікавих атракцій. Однією із їх складових є музеї — нові, сучасні, такі, які не дублюються в інших міста. Про створення нових, переїзд та розширення наявних та об’єднання декількох тематик розповів під час програми «Кава з депутатом» на телеканалі «ВІТА» мер міста Сергій Моргунов.

ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР

  • У нас є амбітні плани щодо створення музеїв. Перший музей ми вже створили – це музей української марки. Думаємо над створенням музею канцелярії Петлюри. В цьому році на Соборній також буде відкрито музей мініатюрних моделей транспорту. Це приватна колекція, але достатньо цікава і це буде не просто музей, а з різноманітними інтерактивами, де можна буде не лише подивитися, але й лекцію цікаву послухати, – розповів вінничанам мер міста.


Окрім цього Сергій Моргунов заявив, що буде проводитися робота над удосконаленням музею Внутрішніх справ, котрий знаходиться на вулиці Пирогова. Там з часом має зявитися музей Бойової слави, в якому знаходитимуться експонати та матеріали, котрі стосуються війни в Афганістані, Чорнобильської трагедії та АТО.

Загалом мер наголосив на тому, що впродовж пяти-шести років у Вінниці може зявитися близько пяти нових музеїв.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору