× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Кризовий центр “Дім Мама” збирає кошти на будівництво другого будинку для матерів та їхніх дітей

Власниця приватного кризового центру “Дім Мама”, що розташований у Вінницькому районі, повідомила про початок нового проекту – “Профілактика сирітства” – будівництво ще одного будинку для матерів та їхніх дітей.

Про це Ольга Череватова написала на своїй сторінці у Фейсбук ще минулого тижня, а саме 23 липня. Таке рішення вона пояснила тим, що у “Домі Мама” вже немає вільних місць, натомість є безліч дзвінків про допомогу, а відтак – “безліч малюків можуть потрапити до дитячого будинку”.

Терміново потрібно розпочати будівництво нового будинку для матусь та діток, які дуже очікують нашої допомоги. Це матусі та дітки, які опинились у тяжкій життєвій ситуації, […], які залишилися без даху над головою, […] у яких немає підтримки близьких та рідних людей, […] де є загроза дитині потрапити до дитячого будинку, – написала Ольга Череватова. – Діти, які при живих батьках перебувають в інтернатах, це “соціальні сироти”. Їх приблизно 90 тисяч. Годують і виховують їх інтернати. Дитина не повинна виховуватися в дитячих будинках. […] Це жахливо, з цим потрібно розбиратися, таку систему потрібно руйнувати. Кризовий центр “Дім Мама” вже четвертий рік поспіль існує завдяки добрим людям, яким небайдужа доля цих діток. Діток, які б могли опинитись теж у стінах дитячого будинку. […] Наразі у центрі вільних місць уже немає. Очікуємо ще на дві родини, яким потрібна допомога. Тому було прийнято рішення про будівництво ще однієї будівлі. Друзі, я вас дуже прошу допомогти.

Ольга Череватова повідомила, що на будівництво нового будинку потрібно 200 тисяч гривень. Станом на сьогодні вже зібрано 12 тисяч 770 гривень.

Зазначимо також, що у центрі “Дім Мама” все необхідне для матерів та їхніх дітей: проживання, харчування, одяг, взуття, підгузники, засоби гігієни тощо – надається безкоштовно, а кошти, які вони отримують на дитину чи заробляють, не витрачаються. Як зазначила Ольга Череватова, все – для того, щоб жінки, покидаючи Центр, могли придбати чи винайняти житло і розпочати нове життя (проживати у закладі вони можуть лише до півтора року). Таким чином кризовий центр “Дім Мама” врятував від дитячого будинку 117 дітей, які наразі усі перебувають зі своїми мамами.

“Дім Мама” розташований у Вінницькому районі в селі Лука-Мелешківська, вулиця Верхня Нагірна, 38. Телефон гарячої лінії: (093) 006 68 22.

Якщо Ви бажаєте допомоги центру, ось реквізити:
ПриватБанк 5168 7427 0187 5860
засновник центру”Дім Мама” Череватова Ольга

Міжнародний благодійний фонд центру “Дім Мама”:
Банк отримувача АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ” м. Вінниця.
МФО:380805
Отримувач: БО МБФ “Дім Мама”
Код ЄДРПО-40479749
Розрахунковий рахунок: 26008520869
Призначення платежу: На порятунок дiток вiд дитячих будинкiв.

За новинами, зокрема й збором коштів, можна стежити на сторінці Ольги Череватової у Фейсбук

Нагадаємо також, що у травні цього року, незадовго до третьої річниці з дня заснування, Ольга Череватова оголосила про закриття кризового центру через борги, оскільки вже не могла самотужки утримати заклад. Втім, завдяки підтримці небайдужих, вона змінила своє рішення, і центр досі продовжує допомагати самотнім матерям.

Фото зі сторінки Ольги Череватової у Фейсбук

Читайте також: Спочатку допоможи матері: як одна мама на Вінниччині рятує тих, кому немає куди йти

Читайте також: Власниця “Дому Мама” вирішила не закривати кризовий центр для матерів та їхніх дітей

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору