«Криваве жлобство»: 20 січня стартує всеукраїнська акція проти вбивства тварин заради хутра

Завтра, 20 січня по всій Україні відбудуться пікети проти натурального хутра у рамках акції «Криваве жлобство». Організатори закликають вінничан також долучитися до протесту. 

На сторінці події організатор – Зоозахисна ініціатива UAnimals – закликає українців прийти 20 січня у період із 12:00 до 20:00 до крамниць, де торгують хутром із плакатами, які закликатимуть відмовитися від носіння натурального хутра.

Назву акції пояснюють просто: «У кожному місті України можна знайти крамницю, що пропонує своїм покупцям хутряні вироби. Прийшов час пояснити українцям просту істину: хутро – це криваве жлобство! Годі носити на собі трупи та спонсорувати вбивство!».

У якості прикладу на сторінці акції викладені відповідні фото, що агітують людей задуматися над тим, кому більше потрібне хутро – тваринам чи людям.

«Кривавість»
«Тварини на хутряних фермах помирають у диких муках. Для збереження «матеріалу» використовується газова камера, де звірі корчаться від болі. Або ж удар електронним струмом по геніталіям, аби не пошкодити хутро.

«Жлобство»
Колись хутро вважалося модним і статусним. Сьогодні ж воно виглядає, як суцільне жлобство. Від «матеріалу» відмовляються популярні дизайнери в усьому світі. Про статусність взагалі смішно казати. Чи може ви й килим на стіні досі вважаєте ознакою статусу?» – йдеться на сторінці організатора акції.

Як зазначають організатори, хай навіть у протесті візьмуть участь всього кілька людей та триватиме він хоча б годину, проте «за цей час сотні людей дізнаються про кривавість хутра». «Нехай голос гуманності звучить по всій Україні!» – закликає UAnimals.

Додаткову інформацію можна отримати на сторінці організатора.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
 • Александр Марченко

  И что, у меня в магазине лежит стэйк акулы, и кто на этой планете хищник?
  Примите уже наконец то свою истинную сущность.
  Не вижу ничего плохого в искусственном выращивании популяций животных для убийства во имя потребностей человека.
  Да способ убийства не гуманный, давайте привлечем ученых для решения этого вопроса.
  Потребление меха в виду цены вопроса, в условиях высокотехнологичных и относительно недорогих искусственных тканей, считаю абсолютно глупым.

 • Роман Кайнер

  >удар електронним струмом по геніталіям

  Гм… Такий шедевр коментувати — лише псувати. Я сподіваюсь, це цитата? Бо гугл знаходить цю перлину лише на Вежі.