× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Критикуєш – пропонуй: вінницьких підприємців просять взяти участь в онлайн-опитуванні

Представникам малого та середнього бізнесу пропонують взяти участь в опитуванні «Критикуєш – пропонуй!». Таким чином у Вінницькій міській раді хочуть підбити підсумки розвитку підприємництва за 2018 рік і визначити пріоритетні завдання та шляхи розвитку на майбутнє.

Віталій Погосян, директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, розповів, що це опитування проводять в рамках реалізації Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2017-2020 роки.

Відтак анкета адресована приватним підприємцям, бізнес-асоціаціям та спілкам підприємців. Вона складається з 18 запитань, у яких достатньо вибрати з переліку потрібний вам варіант, або дати розгорнуту відповідь за бажання. Переважно питання стосуються проведення майбутніх освітніх, інформаційних заходів та створення комунікаційних майданчиків для розвитку бізнесу.

– Думка представників бізнесу є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку малого та середнього бізнесу, – зазначив Віталій Погосян.

Участь у голосуванні можна взяти за цим посиланням.

Фото – activscreen.com

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору