“Космічна” площа Гагаріна та пішохідна Грушевського: АПР опублікувала нові ідеї зміни міського простору Вінниці. ГРАФІКА

“Агенція просторового розвитку” продовжує публікувати ідеї оновлення міських просторів у рамках “30+1 ідея для міста”.

Нагадаємо, що з початку січня “Агенція просторового розвитку” почала публікувати ідеї проектів зі зміни та реконструкції низки локацій у Вінниці. Станом на сьогодні опубліковано вже 9 ідей.

Площа Гагаріна

Ідея має на меті підсилити початковий задум площі, пов’язаний з іменем космонавта Юрія Гагаріна.

 • “Збудований перед Універмагом брутальний стилобат використано для метафізичних інсталяцій, які змінюють масштаб та створюють нові акценти на площі. Колір та форма ліхтарів, виткі рослини (скрізь де можливо), доповнюють артоб’єкт”, – йдеться в проекті.


Автори: Олександр Коротких, Максим Крамар.

Літній театр / Зимовий сад

Проект пропонує змінити функцію Літнього театру в Центральному парку і створити в його приміщенні Зимовий сад, який наповниться живими рослинами.  

Ідея сформована в рамках міжнародного конкурсу “Реконструкція Центрального парку в м.Вінниця”

Автори: Олександр Коротких, Максим Крамар.

Читайте також: Літній театр у Вінниці обіцяють перебудувати до 2021-го року

Вулиця Грушевського – пішохідна

Автори проекту пропонують розширити пішохідну зону по вулиці Грушевського, прибравши звідти місця для парковки та перетворивши проїжджу частину в дорогу з одностороннім рухом. На їх думку, необхідність таких змін підсилюється зростанням популярності міських свят серед вінничан.

 Читайте також: Вінницькі острови, інтерактивний “Щедрик” та Яблука Коцюбинського: архітектори й митці пропонують 30+1 ідею для Вінниці. ГРАФІКА

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
 • Goodwill

  Совковія продовжується. Хизуватись тим, що давно вже у пережитку… Ні щоб школу ще одну збудувати (або хоча б почали будувати), щоб діти не ходили у 2 зміни по 35+ чел в класі..

  • Юра Степанишин

   Підтримую. Деякі дитячі садочки перебувають просто в жахливому стані(зокрема ДНЗ №9, що знаходиться в центрі за міськ радою)

 • Ola Karambola

  Чудова ідея з зимовим садом!

 • Roman Slobodinsky

  Ідея з пішохідною Грушевського чудова. З садом – цікава. Щодо Гараніна, то хотілося б побачити якісь конкретніші ескізи.