“Космічна” площа Гагаріна та пішохідна Грушевського: АПР опублікувала нові ідеї зміни міського простору Вінниці. ГРАФІКА

“Агенція просторового розвитку” продовжує публікувати ідеї оновлення міських просторів у рамках “30+1 ідея для міста”.

Нагадаємо, що з початку січня “Агенція просторового розвитку” почала публікувати ідеї проектів зі зміни та реконструкції низки локацій у Вінниці. Станом на сьогодні опубліковано вже 9 ідей.

Площа Гагаріна

Ідея має на меті підсилити початковий задум площі, пов’язаний з іменем космонавта Юрія Гагаріна.

  • “Збудований перед Універмагом брутальний стилобат використано для метафізичних інсталяцій, які змінюють масштаб та створюють нові акценти на площі. Колір та форма ліхтарів, виткі рослини (скрізь де можливо), доповнюють артоб’єкт”, – йдеться в проекті.


Автори: Олександр Коротких, Максим Крамар.

Літній театр / Зимовий сад

Проект пропонує змінити функцію Літнього театру в Центральному парку і створити в його приміщенні Зимовий сад, який наповниться живими рослинами.  

Ідея сформована в рамках міжнародного конкурсу “Реконструкція Центрального парку в м.Вінниця”

Автори: Олександр Коротких, Максим Крамар.

Читайте також: Літній театр у Вінниці обіцяють перебудувати до 2021-го року

Вулиця Грушевського – пішохідна

Автори проекту пропонують розширити пішохідну зону по вулиці Грушевського, прибравши звідти місця для парковки та перетворивши проїжджу частину в дорогу з одностороннім рухом. На їх думку, необхідність таких змін підсилюється зростанням популярності міських свят серед вінничан.

 Читайте також: Вінницькі острови, інтерактивний “Щедрик” та Яблука Коцюбинського: архітектори й митці пропонують 30+1 ідею для Вінниці. ГРАФІКА

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору