× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Коровій: “Ми рухаємося в напрямку передачі “Водоканалу” на баланс міста”

Під час сьогоднішньої сесії Вінницької обласної ради голова Вінницької ОДА Валерій Коровій повідомив, що місто та область “рухаються в напрямку передачі “Вінницяоблводоканал” на баланс міста Вінниці. 

Після того, як депутати відмовилися заслухати звіт голови ОДА, народні обранці все одно почали ставити запитання Валерію Коровію. Одним з них стало питання про долю місцевого “Водоканалу”, серед абонентів якого – 98% з Вінницької міської ОТГ, проте підприємство все одно перебуває в підпорядкуванні Вінницької обласної ради. На це голова ОДА зазначив, що наразі розглядається питання щодо передачі Водоканалу місту.

 – Моя позиція дуже проста: ми (область – ред.) зараз не маємо реальних фінансових можливостей підставити плече такому великому об’єкту, як Обласний водоканал. Зараз тривають консультації з містом з цього приводу, але іншого шляху, як крок за кроком врегулювати це питання, немає, – сказав Валерій Коровій. Крім цього голова ОДА звернув увагу на різницю у фінансовій спроможності міста та області: так, бюджет розвитку Вінниці сягає мільярда гривень, у той час як обласний бюджет розвитку – всього 10 мільйонів.

Зі слів Коровія, спільно з Вінницькою міською радою Вінницька обласна рада розпочала очистку річки земснарядами, повідомивши, що лише в місці водозабору товщина мулу складала чотири метри. Нагадаємо, що під час анонсованої презентації роботи земснаряду на території Водоканалу, вінницьких журналістів, попри запрошення, не пустили на презентацію. 

Читайте також: Іспанська компанія розробить проект реконструкції системи водопостачання Вінниці

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору