Короновані принцеси: у Вінниці обрали Міні-міс та Міні-модель-2017. ФОТО

Таку кількість малечі театр Садовського напевно «бачить» лише під час дитячих вистав. А стільки красивих маленьких принцес — лише вчора, 3-го вересня, адже саме тут визначалися переможниці конкурсу Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2017.

28 дівчаток віком від 5 до 13 років впродовж двох тижнів інтенсивно готувалися до фестивалю, щоб показати всю свою красу та таланти.

40 хвилин очікування і на сцені із диму зявляється тінь засновниці конкурсу — Лілії Поліщук, яка читає вірш Ліни Костенко «Крила». Легкість, ніжність, свіжий ковток повітря і натхнення — саме це, за словами, організаторів дають крила.

А головне — дозволяють мріям здійснюватися. Крила цього вечора були і в номерах учасниць, і у виступах переможниць минулих років, і в декорі. Багато білого кольору також натякало на те, що це конкурс, де панує невинність та ніжність.

Через декілька хвилин на сцені вже зявляються 28 принцес у ніжних сукнях. Кожна посміхається та дефілює подіумом, щоб щонайкраще показати те, чого навчилася за період підготовки.

  • Янголятка злетіли на цю сцену і вже чекають, коли я їх представлю, – говорить ведучий Олександр Небава і представляє кожну учасницю, а на екрані зявляється щирий та позитивний міні-ролик.

Гучні аплодисменти та крики в основному від дітей, які підтримували своїх друзів та родичів. Було чути імена деяких конкурсанток.

Як виявилося, майже всі принцеси прийшли на конкурс, щоб знайти нових друзів, менше — щоб перемогти. Всі вони люблять солодощі та мають безліч захоплень.

Більшість мріють стати лікарками, хтось відкрити власний салон, поїхати в Діснейленд, жити на морі, стати перекладачкою, акторкою, співачкою, рятувальницею, директоркою дитячого садочка, моделлю, перекладачкою, телеведучою.

Кожна із дівчаток має цікаві захоплення — бальні танці, гімнастика, німецька мова, хокей на траві, хіп-хоп, вокал, спортивно-бальні та східні танці, малювання, гра на барабанах, моделінг, черлідинг, гімнастика та полотнах, капуейро. Всі вони усміхнені, впевнені в собі та цілеспрямовані, а головне — щирі.

Компанію ведучому склали переможниці минулих років: дівчатка поводилися на сцені впевнено, хоча інколи говорили  так, ніби читали вірші. Вони ділилися своїми враженнями від конкурсів та про те, що для них означають крила.

А міцність крил конкурсанток цього року оцінювали співачки, художники, імениті моделі, учасниці «Голосу країни», засновниці танцювальних студій, дизайнерки та директори туристичних агенцій. В порівнянні із дорослими конкурсами краси, тут журі переважно складалося із представниць жіночої статі.

Позаяк у фестиваля є дві складові – «краса» і «талант», – то 15 учасниць вже були готові показати свої особливі таланти, але розпочала конкурс Міні-міс Вінниця 2016 Єлизавета Лапіна, котра разом із своєю танцювальною командою «Прем’єр» підготувала номер «Крила» спеціального до ювілейного фестивалю.

Першою із конкурсанток продемонструвала талант семирічна Тлока Ангеліна. Дівчинка у супроводі своїх колег виконала яскравий гімнастичний номер, багато посміхалася і навіть складні елементи робила із невимушеним виразом обличчя. Маленька принцеса таки змога «запалити» публіку та задати хороший ритм конкурсу талантів.

Пятирічна Ніколь Корбут виявилася повною протилежністю ніжній Ангеліні — дівчинка, яка займається спортивно-бальними танцями, продемонструвала дорослу харизму та витривалість. А її номер за емоційністю можна із впевненістю назвати одним із найкращих — бальні танці в поєднанні із хіп-хопом та акробатичними номерами справили сильне враження на глядачів.

Після такого драйву від перших двох учасниць на сцену вийшла  десятирічна Крочак Анастасія, яка майже зі сльозами на очах прочитала вірш мами «Сльози янгола». Доповнив номер  контемп від танцівниць.

Не обійшлося на конкурсі і без власної Попелюшки — нею стала п’ятирічна Лебідь Марія, яка виконала  танець разом із своїм партнером.

Звичайно, куди ж конкурси талантів без пісень — десятирічна  Бабій Анастасія закликала всіх присутніх не втрачати дитинство, а Тузинська Вікторія — ніколи не зупинятися. Номери обох дівчаток були доповнені яскравим тематичним відеорядом та романтичними танцями.

Суцільний вибух емоцій, харизми та драйву — саме так можна охарактеризувати номер шестирічної Кіри Зеленої під назвою «Star kids». Малеча на сцені була дійсно зіркова. Емоційні, вибухові та не по-дитячому харизматичні хлопці та дівчати разом із Кірою влаштували на сцені театру Садовського справжню хіп-хопівську феєрію.

На зміну таким емоційним хіп-хоперам вийшли ніжні ельфи разом із шестирічною Самковою Дариною. Пластичні ельфійки на деякий час перенесли всіх гостей у казку, а Даринка постійно посміхалася та випромінювала щирість.

«Шоу самба» на сцені влаштувала разом із своїми друзями десятирічна Мігуля Марія. Міні-карнавал на сцені фестивалю — ось як можна охарактеризувати виступ цієї учасниці.

«Східний метелик» Юзвик Софія ще раз протанцювала тему цьогорічного фестивалю та вразила глядачів своєю пластикою та відчуттям ритму, а яскраві спецефекти надали цьому номеру особливого шарму.

Доросла історія у виконанні маленької дівчинки та її Леона — номер семирічної Похолюк Валерії можна назвати найсильнішим з точки зору драматургії. Дівчинка не лише чітко виконала акробатичні трюки, але й вміло зіграла Матільду.

Ніжність, легкість та свобода — саме так можна охарактеризувати  вальс у виконанні девятирічної Рудзік Інеси

Діти знають про війну і вони за мир без неї — саме це хотіла донести своїм номером восьмирічна Сильчук Дарина. Дівчинка разом із своїми колегами виконала ліричний танець з елементами гімнастики. Деякі глядачі в цей момент навіть не стримували сліз.

Парасолька на сцені театру Садовського під час конкурсу зявилася також невипадково — це десятирічна Мальована Яна приміряла на себе роль Мері Попінс та продемонструвала свій танцювальний талант.

Найстарша учасниця конкурсу тринадцятирічна Шушунова Вероніка піднялася вище всіх над сценою, щоб показати, що дійсно має крила. Дівчинка виконала гімнастичний номер на полотнах без страховки, з посмішкою на обличчі та впевненістю у своїх силах.

Після такого міксу різноманітних талантів та емоцій, глядачі мали змогу насолодитися не менш яскравим дефіле учасниць конкурсу, які змагалися за корону Міні модель Вінниця 2017. Великим плюсом було те, що дівчатка виглядали природно — їх не «розфарбували», як часто буває на дитячих конкурсах краси.

Чистота, природність та відкритість до глядачів — саме такими були конкурсантки. Кожна із них із впевненістю дефілювала сценою, хоча в очах найменших вже була помітна втома.

Сюрпризи підготували і учасниці минулих років — вони продефілювали сценою під гімн фестивалю, який цього року спеціально написала Вікторія Рихлюк.

А поки журі підраховували голоси глядачів в залі та учасниць розважали співачка Наталка Карпа та ведучий вечора Олександр Небава.

До речі, Наталка отримала спеціальний титул від організаторів «Сонцезалежна» і мала змогу відчути себе однією із принцес.

Вже перед ногодженням учасниць на сцену вийшли засновниця конкурсу Лілія Поліщук та організаторка Ярослава Позднякова. Лілія зазначила, що такі конкурси є дуже важливими для дівчаток, вони дають змогу позбутися комплексів, стати впевненішою в собі, знайти багато нових друзів та мати змогу брати участь у різноманітних конкурсах та кастингах.

Звичайно, ніхто не виголошував довгих промов, адже деяка малеча вже відверто втомилася, тому прийшов час для вручення подарунків та нагород, а їх цього вечора було дійсно багато.

Напевно, жоден із конкурсів краси не міг би похвалитися такою великою кількістю номінацій та подарунків від партнерів.

57 номінацій і майже у кожній – від двох до пяти переможниць. Кожна із дівчаток отримала корону, стрічку фіналістки та мяку іграшку і ще плюс декілька подарунків та стрічок від спонсорів, адже майже кожен із них мав свою номінацію.

Таким чином деякі із дівчаток були схожі на білосніжні ялинки, огорнуті в стрічки, під якими була складена гора подарунків. Ведучий так швидко називав номінації дівчаток, що нам було важко зорієнтуватися хто що отримав, деяким учасницям, до речі, також.

Вони вже роздивлялися свої подарунки, розмовляли одна з одною та подивлялися у бік батьків. Переможниць конкурсу обрали також і у кожній віковій категорії за титулами Міні міс та Міні модель Вінниця. 

Переможниці у категорії «Міні Модель» №24 Чигирин Крістіна, №21 Верестун Єлизавета, №26 Дудчик Анна.

Переможниці у категорії «Міні Міс» №1 Корбут Ніколь, №4 Зелена Кіра, №16 Шушунова Вероніка.

Незважаючи на втому, до нагородження головних переможниць конкурсу вистояли всі. Титул Міні міс Вінниця 2017 отримала семирічна Тлока Ангеліна, а Міні модель — Череватова Адель. Під час нагородження до учасниць вибігли батьки, родичі та друзі із подарунками та квітами, а маленькі принцеси навіть не до кінця розуміли, що сталося.

П’ятирічна Адель так засоромилася, що не могла відповідати на питання ЗМІ, але її мама розповіла, що саме вона вирішила записати дівчинку на конкурс, адже вважала, що дочка вже готова підкорювати такий масштабний фестиваль. Тепер на Адель очікує ще більше конкурсів, нових знайомств та перемог, а у майбутньому маленька принцеса мріє стати лікаркою.

Семирічна Ангеліна була більш емоційною і розуміла, що стала переможницею. Поки дівчинка обіймалася з друзями та фотографувалася, її мама розповіла, що це вже не перший конкурс краси та талантів на рахунку її дочки. Минулого року дівчинка не перемогла, а цього року завдяки інтенсивній підготовці, харизмі та таланту, змогла отримати такий довгоочікуваний титул. Хоча сама мама не вірила, що це сталося з її дитиною та не стримувала емоцій щастя.

Обидві дівчинки, окрім безлічі інших подарунків та титулів, отримали золоті сережки з діамантами, корони та путівки на відпочинок до Албанії разом із батьками.

Якщо говорити про організацію цьогорічного фестивалю, то помітним є вищий рівень організації та міцна спонсорська підтримка, яка, на жаль, не змогла «розворушити» не дуже активну глядацьку залу. Це також відмітила і організаторка фестивалю Міс-Україна 2011, директорка дитячої модельної агенції та школи чемних дівчаток «Princess» Ярослава Позднякова.

  • Прохання до батьків бути більш активнішими, підтримувати наших конкурсанток. А так в цілому, мені здається, що все вдалося. Чекаємо відгуки батьків і дітей, звичайно. Організатори завжди бачить свої мінуси, ми знаємо над чим нам працювати, що вдосконалювати, але про це поки говорити не будемо. Ми дещо не вписалися в регламент програми, адже все мало тривати дві години разом із нагородженням, але вийшла затримка, – розповідає Ярослава.

Організаторка відзначає, що важливо було, щоб жодна дівчинка не пішла додому без подарунків, діадеми та стрічок.

  • Ми знаємо, що діти не мають йти без подарунків та номінацій. Ми пропонували нашим партнерам подарувати щось учасницям. До речі, вперше цього року всі отримали стрічки. Також ми попрацювали над технічною частиною — екрани на сцені, спецефекти. А ще кожна учасниця отримала підвіски у формі крил від ювелірного дому Kimberli,– ділиться враженнями Ярослава.

Після такого насиченого вечора, на всіх учасниць очікували два лімузини, де вони могли вже спокійно видихнути та відпочити у колі нових подруг.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору