× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Концтабір для собак: у Вінниці виявили ветеринарку, яка знущалась над тваринами у власному подвір’ї. ВІДЕО

У Вінниці, на Старому місті, люди вже близько десяти років жаліються на жахливий сморід, який доноситься з двору їхньої сусідки. За словами місцевих жителів, жінка розводить собак на продаж, а тих “чотиролапих”, які за певних причин не дожили до продажу, вона викидає на смітник просто неба.

Як йдеться у сюжеті телеканалу “ВІТА”, сусіди не можуть більше терпіти сморід та непокояться через собак, яких тримають у “жахливих умовах”.

— Ми подивились через паркан і побачили мертву собаку, яка знаходиться в одному вольєрі з живими, — каже Юрій Зотов, сусід “собачниці”. — А зовсім поряд лежали останки іншої собаки. Все це знаходиться біля нашого паркану, і коли температура піднімається вище 20 градусів — дихати майже неможливо.

На прибудинковій території жінки, що розводить собак, розташовано близько десяти вольєрів, в яких тримають собак різних порід: мопсів, лайок та вівчарок. За словами сусідів, жінка викидає мертвих тварин просто на гору сміття, де з часом тіла тварин починають розкладатися та спричиняти жахливий сморід.

Ірина Паламарчук каже, що “навіть не могла уявити, що жінка, та ще й ветеринар, так холодно ставиться до тварин”. Саме вона зняла відеодоказ, де видно, як сусідка витягує мертву собаку з вольєра.

— Вони тримаються в жахливих умовах, — каже Ірина.

Після кількох років смороду, жителі вирішили викликати поліцію, аби зупинити знущання над тваринами. За словами співробітника патрульної поліції, у місцях, де утримують собак, “не прибирають та не дотримуються ніяких санітарних умов”.

— В цьому правопорушенні вбачаються ознаки злочину, передбаченого статтею 299 Кримінального кодексу України, — каже лейтенант патрульної поліції Олег Земський.

Нагадаємо, що за таке правопорушення передбачено покарання, у вигляді арешту від шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. (ч.1 ст.299 ККУ)

У матеріалі використані скріншоти з відео телеканалу “ВІТА”

Читайте також: У Вінниці планують стерилізувати ще до 200 безпритульних собак

 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору