× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Контролювати прибирання собачих екскрементів буде поліція: у міськраді відповіли на петицію

Нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях здійснюють органи Національної поліції та вживають відповідних заходів у разі порушення. Зокрема, це стосується і прибирання екскрементів за домашніми улюбленцями, що мають здійснювати господарі собак.

Про це повідомила Вінницька міська рада у відповіді на петицію Галини Комасюк, яка була подана ще наприкінці лютого і набрала 397 голосів при необхідних 350. У своєму зверненні вінничанка звертала увагу на “неприємні сюрпризи”, які трапляються в зелених зонах міста після вигулу собак. Відтак пані Галина просила міську владу якимось чином зобов’язати власників собак прибирати екскременти за своїми чотирилапими друзями.

Так, у міськраді нагадали, що згідно з п.6.17.7 «Правил благоустрою території міста Вінниці», “власники або утримувачі собак, котів та інших тварин зобов’язані не допускати, щоб собаки, коти забруднювали квартири, сходові площадки та інші місця загального користування в будинках, дворах і на вулицях”. Окрім того чиновники нагадують, що за це для громадян передбачений штраф від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 1360 гривень).

Окрім того у міськраді нагадують, що “власникам або утримувачам собак, котів та інших тварин забороняється відвідувати з собаками магазини, підприємства громадського харчування, об’єкти соціального, культурного та побутового призначення”.

“Враховуючи вищевикладене, нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях здійснюють органи Національної поліції та вживають відповідних заходів у разі порушення .
законодавства про порядок поводження й утримання домашніх тварин”, – йдеться у відповіді на петицію.

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору