Контейнер для вживаного одягу повернули на Європейську площу

У місті функціонує два контейнери для вживаного одягу, якими опікується підприємство «Ековін» та фонд громади «Подільська громада». Один із них нещодавно перенесли на вулицю Келецьку, але наразі знову повернули на площу Європейську.

Раніше у місті було три контейнери для вживаного одягу: один стояв на площі Європейській, інший – на Зодчих, а третій – на вулиці Коцюбинського. Останній поламали невідомі, тому залишилося лише два.

Довгий період одним із найпопулярніших контейнерів був той, що знаходиться в центрі міста. Проте, багато містян нарікали, що їм далеко возити одяг в центр. Окрім цього, часто одяг звідси діставали маленькі роми, просто залізаючи в контейнер. Заради експерименту контейнер на певний період поставили на вулиці Келецькій, але нещодавно повернули в центр міста.

Як розповіла Vежі представниця фонду громади «Подільська громада» Надія Лінчук, контейнер в центрі користується великою популярністю. Незважаючи на те, що одяг із нього «Ековін» забирає двічі на тиждень у понеділок та пятницю, до середи контейнери можуть бути вже переповнені.

  • Тоді можна телефонувати на гарячу лінію «Ековіну» ( 0432 53 52 58 ) і сказати їм, що контейнер переповнений. Це часто спостерігається у міжсезоння, коли люди позбавляються сезонного одягу.

У коментарях у Фейсбуці часто можна помітити, що люди нарікають на те, що одяг йде невідомо куди. Надія детально розповідає куди він передається та хто може попросити допомогу.

  • Ми перебираємо цей одяг і розподіляємо його за потребами в квартальні комітети , будинки-інтернати, дитячі і будинки пристарілих та будинки-інтернати геріатричного профілю. Будь-хто із представників цих закладів може звернутися до нас і уточнити який одяг і для кого потрібен. А ми вже при сортуванні розприділяємо, що куди відправиться.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору